Přejít na obsah

Nefunkční www muj Vodafone


Snah

Doporučené příspěvky

Koncem týdne mi přestala fungovat stránka https://www.vodafone.cz/muj/ respektive se přihlásím, ale po přihlášení je stránka úplně prázdná (bílá) bez i hlavičky, patičky apod. Nepomůže F5, Ctrl+F5. Zkoušel jsem v několika prohlížečích (chrome, edge, IE), v anonymním režimu a na různých PC. To vylučuje problém s cookies, cache, doplňky apod. Přihlášení proběhne (pokud zadám schválně chybné heslo, tak mě správně dál nepustí), v prohlížeči ve vývojářských nástrojích (F12) vidím že je něco načteno, ale jakoby se nic nezobrazí.

Napadá vás co s tím?

  • Super
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, CA modul
  • Zlín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Citovat

Pak bude třeba kontaktovat Vodafone.


Já bych rád Vodafone znovu kontaktoval, tak jak v pátek. Ale doopravdy se mi nechce čekat na lince déle než je nutné. Dnes třeba už 15 min čekám na operátora, ale nejsem jediný a například na Facebooku jsou případy, kdy se čeká i hodinu. Řekl bych, že nejprve by to chtělo posílit lidské zdroje na klientském centru. 

Upraveno uživatelem Pepe
  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na infolinku jsem se doboxoval a řekli mi, že mají opravdu zvýšený počet hlášení na nefunkčnost po přihlášení a předávají to technikům. Každopádně čím víc lidí jim to nahlásí, tím vyšší prioritu to získá.

  • Super
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, CA modul
  • Zlín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Vratislav

Zdravím..

Po týdnu válčení to už vzdávám. Nevim co stím. Po převodu z exUPC nejsem schopen se dostat na "muj Vodafone". Vždy skončim na "Ověření údajů". Nezná to ani mé číslo plátce, ani variabilní symbol :D. Dovolat se na číslo 800 777 777 se neda i vice jak hodinu tam pořád hraje hudba a nikdo to tam nezvedá a to už zkouším několik dní . Robot na Chat podpoře neustale vyhazuje bublinku, že mému požadavku nerozumí. Tak zkouším ještě poslední možnost forum. Jde mi hlavně o zaplacení internetu. Když placení kartou vypli, tak teď nevim jak to uhradit, když se na muj Vodafone nedostanu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...