Přejít na obsah

Nedoplatek


Návštěvník Linda

Doporučené příspěvky

Návštěvník Linda

V létě 2021 jsem vypověděla službu UPC. Celkem jsem to udělala 3x, protože po fúzi s Vodafone tam je obrovský zmatek a nepořádek a nedokázali to zprocesovat. Vznikl mi přeplatek, ovšem Vodafone má špatně zaznamenána data a eviduje nedoplatek. Řeším to od listopadu 2021 a bez výsledku. Na pobočkách se do toho odmítají pustit, na maily mi chodí odpovědi, že se někdo ozve a nikdy se to nestane a telefonicky nic nezmuzu, protože nemám již platné číslo smlouvy. Do toho byla moje domnělá pohledávka předána společnosti na vymáhání, kde sedí banda nekvalifovanych lidí neschopných věc pochopit, natož řešit.
Co s tím? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@Linda Dobrý den, Lindo, psala jste nám prosím na adresu poradime@vodafone.com? Pokud ne, tak to prosím udělejte a pak mi sem případně napište číslo vašeho požadavku, které vám přijde v automatické odpovědi, požádám kolegy, aby se na to podívali a vše s vámi vyřešili 🙂 

  • -
  • Premium 5G
  • Komplet
  • VTV box
  • Chrudim
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Nedoplatek
  • po 3 týdnech...
Návštěvník JimBeam

Vážení, mám stejný problém jako Linda.  Já mít takový bordel ve firmě tak už jsem zkrachoval. V září zaslána výpověď  doporučeně- údajně nebyla doručena i když vím, že byla. V Prosinci volali, že máme přeplatek a že nám pošlou adresu kam vrátit zařízení - nic nepřišlo. V únoru přišla adresa kam zařízení poslat - ten den bylo odesláno. V dubnu přišla upomínka od vymáhací společnosti. Čili 2x nepřišla pošta, nedá se dovolat, nikdo to neřeší, vymáhací společnost nekomunikuje a na email poradime@... serou. To je email kam se posílá pošta kterou nikdo řešit nebude. Již jsem podal podnět a podklady na ČTÚ. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když pošlu výpověď doporučeně, tak mám doklad od odeslání a na poště snadno zjistím, jestli byla zásilka příjemci doručena - a tudíž mě vůbec nezajímá, jestli někdo začne tvrdit, že údajně nic nedostal. To stejné u vrácení zařízení. Pokud jde o jakousi vymáhací společnost, tak to lze klidně hodit za hlavu a nereagovat.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Tubedoklad o odeslání pošta předá vždy v případě doporučeného psaní. A kdo má klientskou kartu ČP, tak mu dojde automaticky doručenka na eamil. Nějak se mi nechce věřit, že Vodafone dá k vymáhání něco, co bylo skutečně odesláno (tedy fakticky, předložením potvrzení). Bohužel, z vlastní zkušenosti vím, že někteří lidé dokáží vymýšlet takové sci-fi příběhy, že scénárista Star Wars je oproti nim začátečník.

  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...