Přejít na obsah

Můj Vodafone - Koupit další stb - CA modul


mirij

Doporučené příspěvky

Tak mi to nedalo a taky jsem si ty podmínky přečetl. Teď se tedy ptám:

"..Koncovým zařízením se rozumí Set-top box určený Poskytovatelem pro Službu a nebo jiné Registrované zařízení (mobilní telefon, tablet, počítač apod.) s instalovanou Aplikací Vodafone TV určenou pro využití Služby.."

Otázka - co je koncové zařízení v případě, že zákazník NEMÁ STB určený poskytovatelem, ani žádné registrované zařízení s instalovanou aplikací.

Má pouze TV, kde je signál dodávám po anténním kabelu?

Když VW koupil Škodu, připadalo by vám normální, že by řekl - na ostatní Škody serem, protože nebyly zakoupeny u nás a nemůžete je tedy ani převést ani prodat jiné osobě?

Jak to tak čtu, tak VF počítá pouze s tím, že všichni uživatelé mají IPTV a nebo STB.

Upraveno uživatelem cvancara
  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vodafone je nástupnická organizace po odkoupení UPC, takže MUSÍ převzít veškeré závazky plynoucí z přechozího vztahu. A co se týče poslední dobou velmi oblíbené výmluvy na "systém", tak to ovšem zákazníka vůbec nemusí zajímat. Sám mám 4 CA moduly a k tomu VTV box, který jsem z Vodafonu vyrazil, jelikož to, co předvedl s migrací byla a stále je tragédie, ale krám to je strašný. Takže doporučuji se nenenachat infolinkou odradit a obrnit se trpělivostí, protože tolik arogance, co se mi dostalo, jsem u žádného providera nezažil. Co se týče, řešení smluv po úmrtí, doporučuji z vlastní zkušenosti smlouvy nechat běžet dál, a řádně platit a dodržovat, jelikož nově uzavřené smlouvy jsou jedině horší a pokud nedojde k porušení smluv, nemůže se pozůstalému nic stát. U Vodafonu mě drží pouze a jen CA moduly, pokud na ně sáhne, tak okamžitě ruším veškeré smlouvy a přecházím na gigabit po optice v kombinaci se SledovaniTV, kterou teď testuji v rámci Velikonoční akce, funguje perfektně tak, jak by člověk očekával a na jakémkoliv zařízení, v mém případě konkrétně na AppleTV.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže klasický podvod? Dáme vám nové zařízení, ale budete za něj platit? Proč mi toto nikdo neřekl předem? Mám sto chutí Vodafone zrušit. Neuvěřitelný praktiky. Zakoupeny jsem měl dva boxy, stály mě několik tisíc a teď mám platit měsíčně? To je vtip? Technik mi navíc vyměnil pouze jeden ze dvou boxů, takže na další TV budu bez signál?? U výměny jsem bohužel nebyl osobně, takže na papíry se dívám až teď. Pěknej podraz. Neměl by se Vodafone postarat, aby vše běželo za původních podmínek?? Změna síťě není můj problém.

Upraveno uživatelem darbujan
  • -
  • -
  • Komfort
  • Vodafone box
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník GG_76

No očividně si Vodafone převzal z UPC jen to co se mu hodilo a to, že spousta lidí si zařízení zakoupila už je jim teď úplně ukradený, i když se jedná o ty samé zařízení, které dál pronajímají... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@GG_76 U Conax set-top boxů to není pravda. Vodafone je nepronajímá, pouze je převedl do svých systémů. U svých boxů využívá Nagra kódování, jako měl u UPC tzv. Dawn, ale ten běžel na Horizonu a ten si Vodafone od LGI nekoupil. Dawn byl drahý, navíc v něm byl již nemoderní modem (nešel bridge, měl jen 8 ED 3.0 kanálů na stahování, takže do rychlosti 300Mbps atd.). Naopak bych řekl, že díky časové tísni převedli mnohem více typů zařízení do svých systémů, než by si přáli (mluvím hlavně o modemech). Stejně přijde doba (otázkou je, jak moc brzy), kdy dojde i k "vyřazení" dalších zařízení. 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, GG_76 napsal:

No očividně si Vodafone převzal z UPC jen to co se mu hodilo a to, že spousta lidí si zařízení zakoupila už je jim teď úplně ukradený, i když se jedná o ty samé zařízení, které dál pronajímají... 

@GG_76pokud má klient TV start jen přes anténu tam se nic nemění 

  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...