Přejít na obsah

Můj Vodafone - Koupit další stb - CA modul


mirij

Doporučené příspěvky

Já netvrdím, že není nějaká cesta I když o CA modulu s Nagra kódováním jsem doteď neslyšel. Dle mě je aktuálně nejlepší kombinace CA modul + Android TV aplikace. Ale dle vývoje DOCSIS je jasné, co dřív či později přijde (ze mě, raději později). 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník GG_76
před 1 hodinou, Marek-26 napsal:

@GG_76 Ano. Vodafone zajistil vám funkčnost, ale nikomu jinému už nějaké exUPC zařízení nezprovozní. Platí to u všech odkoupených zařízeních. Tedy vlastně i u pronájmových, Kaon HD USB (i pronájmový) už nově nikdo též nezíská. Vodafone používá kódování Nagra namísto "zastaralého" Conax co používalo UPC (u "Dawnu" používali též Nagra). Můžete si zkusit s nimi o tom popovídat, ale nic moc navíc se nedozvíte. Vodafone, stejně jako většina společností poskytující DOCSIS služby ví, že za pár let bude nutné DVB-C pásmo vypnout na úkor internetu. Jediná proměnná je to slovíčko "pár". Jestli to bude za 3, 5, 7 či 10 let asi nikdo zatím neví.

@Marek-26 No ja to spíš vidím na neochotu Vodafonu, jako ve všem, poté co převzal UPC. Na UPC sice lidi dřív nadávali, ale to co s tím udělal Vodafone, je tristní... To zařízení jsem si od UPC koupil, a protože to Vodafone převzal a nikde není řečeno ,že jej nemůžu nikomu přenechat, tak to budou prostě muset řešit dokud tyhle zařízení budou provozovat, ať už to bude let kolik chce...

Upraveno uživatelem GG_76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@GG_76tady zasílám odkaz kde je psáno o CA modulu, kde je možný jen pronájem a žádný  vlastní CA modul není možné registrovat

https://www.vodafone.cz/pece/televize/kabelova-tv/ca-modul/

  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník GG_76

@kautskym Ano ale to říká, že Vodafone nabízí nové CA moduly už jen k pronajmu ale neříká to nic o těch stavajících, které dříve UPC umožnil krome pronajmu taky prodavat 🙂

Upraveno uživatelem GG_76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník GG_76

@Marek-26 Nechme to být, očividně se každy na to koukame z jineho pohledu a tohle už je jen slovičkaření 😉 UPC = Vodafone tím bych to ukončil a vyřešil přimo se zákaznickou linkou Vodafone 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@GG_76 Každý to bereme z jiného pohledu, beru to tak, že nový vlastník si stanovuje pravidla. Slovy největšího Čecha: "Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je asi tak všechno, co se s tím dá dělat.“. Zákaznická linka bude mít ty informace, které jim zaměstnavatel a chlebodárce poskytne, nehledě na to, že systémy Vodafone neumožňují převádět prodejní zařízení mezi zákazníky (ten systém to prostě nepustí, co jsem slyšel). 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník GG_76

@Marek-26 Reknu to takto. Mě to nebude zajimat dokud mi Vodafone černe na bilem neukaze ve svych podminkach jasne napsano, ze zarizeni, ktere jsem si od nich koupil a jehoz jsem vlastnikem, nemohu prodat nekomu jinemu 🙂 Do te doby budu od nich chtit aby jej umoznili vyuzit druhe osobe. Tot vše 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@GG_76 Dobré ráno, jak už zde psali i jiní uživatelé - dříve odkoupený CA modul u bývalého UPC u nás nově aktivovat nejde - nejedná se o zařízení zakoupené u nás. Pokud máte o využívání CA modulu zájem, můžeme vám ho poskytnout do pronájmu za 70 Kč měsíčně - viz https://www.vodafone.cz/pece/televize/kabelova-tv/ca-modul/

  • -
  • Premium 5G
  • Komplet
  • VTV box
  • Chrudim
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...