Přejít na obsah

Nefunkční zpětné zhlédnutí


Návštěvník Haluska

Doporučené příspěvky

Opět a zase. Už opravdu nevím, komu z té vaší bandy rádoby "ajtaku" co neumí po roce opravit APLIKACI, VODAFONE TV jako televizi a padající INTERNET. Dnes opět jsem si chtěl pustit ze záznamu pořád. Po kliknutí na přehrát celá obrazovka zamrzla a nic. StB nešel vypnout, nešlo dělat vůbec nic. Asi po minutě naskočila hláška: Nelze se připojit k serveru nebo došlo ke ztrátě připojení. Hmmm, jestli mi zase ti vaší odborníci poradi vypnout a zapnout, tak už opravdu přecházím jinam. Zlate UPC. S Vodafone jsou jen a jen od začátku potíže. A nikdo je neřeší, ale absolutně.  U kanálu Nova Sport je posunutý obraz a zvuk. Vaše odpověď? RESTARTUJTE ZARIZENI. Vážně? To píše nějaký robot nebo mi snad chcete namluvit že tohle píše člověk? Kdybyste byli aspoň trošku loajální a třeba za to že to skoro rok NEFUNGUJE!  napsali, třeba že dáváte nějakou slevu nebo cokoliv. Vůbec. A na tu vaši linku kde musím v prvé řadě poslat všechny svoje údaje které musím hledat buhvikde a pak to stejne hodinu nikdo nezveda protože řešíte blokaci karet 😃😃😃😃 to byla asi poslední kapka. 

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám stb, ale ca modul a taky mám podobnou chybu při sledování na svém stolním PC:

image.png.35e2b3d2b0e1ef6477ac6f57673d395a.png

 

A v Můj Vodafone se mi zobrazuje:

image.thumb.png.b7ed616f321e333f1e3a04993650a7e3.png

 

Nerozumím tomu. To je potřeba někam volat, aby někde něco spárovali? 

Jinak mám jeden monitor připojený pomocí DP a druhý pomocí HDMI - a na tom rozhodně nebudu nic měnit (nevím jestli to hraje roli).

Upraveno uživatelem mirij
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kristyna

Dobrý den, poradíte co mám dělat, když mi na iPadu hlásí, ze nelze využívat vodafone tv na nezabezpecenem zařízení (MG004), přitom dřív sem na tomto iPadu používala aplikaci bez potíží. Děkuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsme rádi Tomusi. V neděli přijdu na formule. Ale jinak konec legrace, za měsíc mi vyprší kuki na zkoušku, pak zkusím tmobile a jestli do ty doby nenastane nějakej pokrok, tak pápá. Jakože na 99% nenastane. Nejsem masochista. 

  • Internet 300
  • -
  • Komfort
  • Wifi modem, telefon
  • Praha 7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úžasný, tak jsem zjistil, že když přehrávání spustím na HDMI monitoru tak to funguje. Akorát mám trochu výtku - obraz je trošičku trhaný a to mám 500/500 Mb net a velmi rychlé PC.

@tomus Já také v Můj Vodafone CA modul vidím - ale ne v tom seznamu připojených zařízení (nevím jestli je to nutné).

Upraveno uživatelem mirij
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

Dobrý den, pokud máte s Vodafone TV potíže - ať už se jedná o potíže s přehráváním, nebo například s registrací nového zařízení, neváhejte nám ohledně toho napsat přes https://tam.je/forum/, přiložit můžete i snímky obrazovky. Případně se s námi můžete spojit i telefonicky na čísle 800 77 77 31. Podíváme se na to 🙂 

  • -
  • Premium 5G
  • Komplet
  • VTV box
  • Chrudim
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, mirij napsal:

Jinak mám jeden monitor připojený pomocí DP a druhý pomocí HDMI - a na tom rozhodně nebudu nic měnit (nevím jestli to hraje roli).

No tak to se, panáčku, stejně jako já, už na VodafoneTV na počítači nepodíváš. Protože Vodafone za nás rozhodl, že jediné správné připojení monitoru je HDMI. Neuvěřitelná arogance těch, co si nechají platit.

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, cvancara napsal:

Měl jsem doma obavu z přechodu na VF, protože mám dva monitory, jeden je přes DP a druhý přes HDMI. Funguje to.

Jejda! Můžu poprosit o typ GK a obou monitorů? Mně zrovna taková kombinace ne a ne fungovat. Třeba z toho někdo něco vydedukuje...

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...