Přejít na obsah

Nefunkční zpětné zhlédnutí


Návštěvník Haluska

Doporučené příspěvky

@Jiří Pešík & @zapka48 

Pokud po přihlášení do samoobsluhy Můj Vodafone pomocí čísla Vodafone TV (začíná na 8 nebo 9 a najdete ho například ve Vyúčtování) v sekci Služby (nastavení služeb k vaší Vodafone TV) v části Připojená zařízení můžete spravovat zařízení, nevidíte nic, budete muset zavolat do Vodafone. Pokud tam něco je, smažte zařízení, která již nepoužíváte. V případě, že byste omylem smazali zařízení, které požíváte, nic se neděje, jen se budete muset znovu přihlásit. 

  • Haha 1
  • Smutný 1
  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pavel Novak

Muzete mi prosim rict, zda nekdo realne pouziva Vodafone TV? Za me je to prehlidka nejruznejsich chybovych hlasek! Jeden den to jde, druhy den nepustim nic. Nevim, zda si z lidi delate srandu, ale jak tohle muzete pustit do produkce? Dnes to ukazuje toto: 

 

v1.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Podes13

Stejný problém "Dosáhli jste maximálního počtu zařízení. Odstraňte nějaké zařízení z účtu Můj Vodafone. (WA204)".

Řešil jsem to přes telefonickou podporu a opět k ničemu. Resetovali mi se heslo na přístup do Vodafone.tv, výsledek pořád stejný.

UPC nebyl výkřik dokonalosti, ale proti tomuto to byla high tech firma.

4. den a pořád nefunkční... a odpověď na e-mail také žádná... třeba za týden, za dva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...