Přejít na obsah

Nefunkční zpětné zhlédnutí


Návštěvník Haluska

Doporučené příspěvky

Fungují na tom aplikace pro oba systémy. Třeba O2TV aplikace pro androidTV se ovládá ovladačem a aplikace pro android myší , stejně tak VOYO , Youtube ,  i Telly co jsem platil loni kvůli anglické lize

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Klasik
  • V.Station 3.1, 2xCA modul
  • Plzeň - Skvrňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak fungovat mohou, ale asi nebudou primo v Google app storu, tedy Google play. 

Netflix tam behat bjde, ale ne FHD ani 4K. Videl jsem ve specifikacich widevine L3. 

Upraveno uživatelem Tube
  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkem mě začíná štvát, dám pauzu, za půlhoďky se vrátím na monitoru jenom hláška "..Médium nelze přehrát. Zkuste to prosím znovu. (WT1807).."

V některých případech to chce ještě i znovu přihlášení 🥵 Sakra, to si to nedokáže navázat/držet to spojení? Na PC není nastaveno žádné uspávání,

šetřící režim ani nic podobného.

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě taky děsně dusí... a nemusí jít ani o půl hodiny, stačí si na 10 minut odskočit na cígo a můžeš začít od začátku. Taky mi vadí to věčné každodenní idiotské přihlašování, nezapamatovatelným, vygenerovaným přihlašovacím jménem a heslem, které bohužel nejde změnit. Taky lahůdka.  A k šílenství mě dohání, když je časově trochu posunutý program (u většiny pořadů naprosto běžná věc) a pár minut před koncem, většinou v tom nejnapínavějším, ti to najednou utne. Třeba i v půlce slova a skočí to na úplně jiný kanál. Takže se musíš pracně proklikávat zpět na kanál na který si koukal před tím a pustit si začátek následujícího pořadu. Nastavit si nějakou časovou prodlevu, nebo nastavení automatického pokračování v přehrávání, samozřejmě nelze. Proč taky?  To by už chtěl uživatel moc!  V celém tom jejich "pokročilém nastavení" jdou akorát zapnout či vypnout titulky, nebo zvukový popis... Fakt pokročilé.  A o naprosto nepoužitelném a nepřehledném paskvilu "EPG", jak ho hrdě (nebo snad ironicky?) nazvali, snad radši nemluvím... 😕

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jiří Pešík

Aplikace mi vypisuje chybu: Dosáhli jste maximálního počtu zařízení. Odstraňte nějaké zařízení z účtu Můj Vodafone. (WA204)

Ale v menu  Můj Vodafone -> Služby je počet připojených zařízení 0/10 a žádná zařízení vypsaná nejsou. Co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...