Přejít na obsah

Nefunkční zpětné zhlédnutí


Návštěvník Haluska

Doporučené příspěvky

Web aplikace Vodafone TV si přihlašovací údaje zapamatovat neumí 😠

ale třeba můj prohlížeč Opera naštěstí ano pokud to povolím při prvním přihlášení, takže když si pak  otevřu tu stránku znovu, tak prohlížeč mě údaje sám předvyplní a já jen kliknu na tlačítko Přihlásit se.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Haluska

Tohle je fakt divný. 😄 Jak v Chrome, tak v EDGE se mi přihlašovací údaje úplně normálně zapamatovaly. Škoda, že mi nejde zapnout TV. 😄 

Ale nic. 🙂 Během týdne jsem sobě a zákazníkům aktivoval na test konkurenci, která funguje skvěle. 🙂 UPC mě v mnoha ohledech štvalo, ale fungovalo. Bohužel, tohle co tu předvádí Vodafone, je neskutečný fail a opět jsem přesvědčen o tom, že je to jen banda amatérů (mnoho let zpět zkušenost s mobilním tarifem).

Co jsem zjišťoval, tak se s naší, akuálně Vodafonem dojebanou nefunkční instalací RPi jedná o 173 zákazníků a o něco víc smluv. Je mi jasný, že pro Vodafone je to asi i směšný číslo, ale ahoj. Tohle je prostě neskutečný fail a další důvod, proč do tohohle červenýho svinstva už nikdy nevstupovat.

 

Hele, Vodafone, proč to tady od nějakých randomáků funguje a od vás ne? 😄

Jste prostě neskuteční amatéři, sorry! 😄

 

image.thumb.png.bc630683e7aa066923e5e1d66f2cc728.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je pozoruhodný produkt, nepsali to stejní lidé, jako ti, co píšou samoobsluhu?

Můžu se do toho přihlásit, ale to je asi tak všechno... První pokus spustit přehrávání (live, záznam, videotéka) skončí chybou "Médium nelze přehrát. Zkuste to prosím znovu. (WT1808)", druhý pokus o spuštění téhož vyvolá chybu "player.MEDIA_ERR_SRC_NOT_SUPPORTED" no a takhle si můžu klikat pořád dokola.

Aha, už chápu...

 

https://www.vodafone.cz/pece/televize/vodafone-tv/televize-prohlizec/

Podporované operační systémy: Windows 8.1 a novější (systém MacOS aktuálně nepodporujeme).

 

Teda vlastně nechápu. Ale smiřuji se s tím, že prostě od Vodafone TV mít nebudu. Tohle fakt nemám zapotřebí.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JaM

Už jsem v půlce listopadu psal na můj Vodafone .

Odpověď, která přišla docela rychle, je univerzální imho přednastavená, ale snad ty výhrady skutečně předá dál. 

Nicméně nějaké upravování a vylepšování jsem zatím fakt nezaregistroval. Tak pište všichni, ať si toho fakt všimnou! 😉

cit:

"Hezké odpoledne,
mrzí mě, že nejste spokojený s naší Vodafone TV. Ráda Vám odpovím. Aplikace pro Vodafone TV stále upravujeme a vylepšujeme, abychom se co nejvíce přiblížili představám našich zákazníků. Vaši zpětnou vazbu určitě předám kolegům z příslušného oddělení. Jestli vylepšíme právě přehled programů ve webové verzi Vodafone TV, to Vám zatím slíbit nemůžu, ale věřím, že v budoucnu představíme různá vylepšení, které by Vás mohly potěšit. Pokud byste potřeboval pomoci s něčím dalším, neváhejte mi napsat, jsem tu pro Vás.
Přeji Vám příjemný víkend..."

 

Upraveno uživatelem JaM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník Kayleb

WT1807- prave jsem na neco prisel. Kdyz mate pripojeno vic monitoru ale nektere z nich vypnute tak haze chybu - mam 1xDisplayPort, 2xHDMI - jedno HDMI (televize) byla vypnuta. Jakmile jsem ji zapnul, chyba zmizela ... 🤷‍♂️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Nerouš

Na webové Vodafon TV to hlásí toto. "Médium nelze přehrát. Zkuste to prosím znovu. (WT1809)".  Jsem přihlášený pod svým heslem, zobrazí se program, ale jakmile chci spusti streem , tak tam skoči: "Médium nelze přehrát. Zkuste to prosím znovu. (WT1809)". mobilu a tabletu to jede celkem normálně. Jak je možné, že na tu chybu Vodkafoni nijak nereagují- nejsem asi sám s takovým problémem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Petr z TP

Koupil jsem monitor v rozlišení Full HD 1920 × 1080 s připojením na HDMI abych mohl sledovat na PC - Vodafone TV ale furt to hlásí - Chyba - Médium nelze přehrát. Zkuste to prosím znovu. (WT1807)
Než jsem koupil nový monitor tak jsem PC připojil ke starší Televizi Samsung s rozlišením 1360 x 768 přes HDMI a vše v pořádku fungovalo a stále funguje.
Zkusil jsem všechno restartoval, aktualizovat i čisté prohlížeče Chrome i Firefox a nic nepomohlo. Na PC mám windows 8.1 .
Fakt nevím v čem je problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...