Přejít na obsah

Nefunkční zpětné zhlédnutí


Návštěvník Haluska

Doporučené příspěvky

Návštěvník Haluska

Vodafone, prosím, neberte tohle na lehkou váhu a něco s tím dělejte. Tohle je z vaší strany neskutečnej fail a amaterismus. Netová Vodafone TV opravdu nefunguje skoro nikde. U nás v baráku se to už dokonce řešilo i na bytové schůzi. 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel to nemá smysl psát tady. Tohle je fórum zákazníků Vodafonu. Nikdo z Vodafonu, koho byste tím mohl oslovit, sem nechodí. Občas se tu ukáž @technik, ale obávám se, že ten s tím nic nezmůže. Je potřeba tohle psát na jejich Facebook nebo na Můj Vodafone.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iVP

Já přidám svou zkušenost - jako exUPC jsem převeden k Vodafonu před  cca 3 týdny, na běžně používaném Firefoxu 94.0.2 programy TV nespustím (s chybou 1809) , ale pokud použiju na téže sestavě (B550M, Ryzen, 1030, hdmi)  Edge  96.0.1054.43 pak TV funguje normálně.  iVP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už mi to trošku začíná připomínat scénku z jednoho českého filmu z vojenského prostředí Tichá bolest:

Vodafone: Nějaké dotazy?

Uživatel: Co co znamená chyba WA251 ?

Vodafone: Máte moc řečí, furt pindáte a při politickým školení uživatelů nedáváte pozor. Jinak byste to musel vědět.

Uživatel 2: Já to taky nevím.

Vodafone: Stejně je to, ... tajný.

https://youtu.be/z2WjAy95Kwc

 

Možná už je načase aby Vodafone ty chybové kódy odtajnil, aby ty dotazy nepadaly stále dokola, ulehčil by tím práci nejen svým uživatelům, ale také operátorům na technické podpoře.

 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...