Přejít na obsah

Nefunkční zpětné zhlédnutí


Návštěvník Haluska

Doporučené příspěvky

7 hours ago, Haluska said:

Máme programátorskou firmu, nechcete tam s tím nějak pomoct?

Vy nevíte, že na to, aby byl ten systém tak skvělý, propracovaný a bezchybný, je třeba, aby byl vývoj globální? Nikdo v Česku se toho nesmí dotknout, mohl by to rozbít. Tohle musejí programovat špičkoví světoví odborníci!

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkat, globální vývoj neznamená, že na to česká ruka nesmí sáhnout. Ale znamená to, že když u nás někdo řekne např. že by chtěl řazení kanálů a ostatní řeknou, že to nepotřebují, dostane řazení kanálů velmi nízkou prioritu a dělá se na jiných věcech, které mají prioritu vyšší.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

😁 Ale vždyť já vím, já jenom rád  přeháním 😉

 

Ale vsadím se, že kdyby @Haluska opravdu Vodafonu nabídl, že jim to zprovozní, aby to nedělalo ty hrozné věci, co to teď provádí, tak by odpověď sice zněla zdvořile, ale říkala by přesně to samé, co jsem napsal. Oni to naprogramování určitě zadali nějaké ultradrahé softwarové firmě, která to za desítky miliónů připravila a kdyby jim to teď někdo za pár desítek tisíc opravil tak, že by se to konečně dalo používat, to přece nejde 😉

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Copak řazení kanálů, to je až vyšší level. Mně by stačilo, kdyby to v prohlížeči vůbec nějak fungovalo. Právě jsem zapojil jeden jediný monitor přes DP -> HDMI a, tramtadadá, 1807, medium nelze přehrát. Ten monitor má na HDMI ochranu HDCP, či jak se ty různý SRPŠ  a OPBH a OVS jmenují... Takže zase nic. Pokud to tady snad náhodou čte někdo od Vodafonu, tak  to je jen pro něj: Umíte ho...

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já na PC disponuju na GK DVI-I, DP a HDMI. Vodafone TV v prohlížeči mně funguje jen když z počítače fyzicky odpojím vše mimo HDMI kabelu do monitoru a na tom to potom skutečně jede...  Přítomnost ostatních fyzických konektorů na GK v tomto případě nehraje roli. Stejně jako verze OS a prohlížeče - narozdíl od toho, co VF tvrdí na stránkách, kde W7 je "administrativně" vyautované. 
Venkoncem mně jde jen o princip, mám, zaplaťpánbůh, ještě O2 a ta funguje spolehlivě všude a na všem. Od svého hw přes PC, tablet, telefon i MM centrum s androidem. Vodafoni, poučte se u nich!

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, technik napsal:

Bohužel bude asi problém, že NB (PC) musí mít na sobě fyzický port HDMI, pokud je tam cokoli jiného, bude to hlásit tuto chybu.
Asi to takto někdo zadal do podmínek app. Proč to ví asi jen ten, kdo to požadoval.

Ale vždyť to není pravda. Mám NTB obsahující fyzický port HDMI a stejně to hlásí chybu.

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...