Přejít na obsah

Rozdíl mezi HBO TV a HBO max


marek-81

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny. Mám předplacené kanály HBO, tedy klasické lineární přes kabel exupc nyní Vodafone. Zajímal by mně rozdíl mezi HBO kanály a online videotékou HBO max. Ptal jsem se přes Messenger přímo HBO, ale odpověď je jakási zmatečná, prý se mám obrátit na mého operátora který nabízí kanály HBO. Jaké máte zkušenosti nebo informace vy? Je obsah shodný s HBO kanály i s HBO max? A naopak? Nebo Max bude mít vždy něco "navíc". Jde mi hlavně o premiérové filmy a seriály, ne filmy dvacet let staré. Děkuji za info.

  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli máš předplacené kanály HBO, tak součástí je i HBO MAX, ne? Z čehož usuzuji, že je nejlepší si udělat názor sám. Co se týče mě, momentálně nevidím v HBO MAX nějakou super novinku, která není vysílána na HBO. To se ale může změnit, přece jenom je HBO MAX novinka. Co vidím jako velké plus, že si můžu novinku pustit ve 4K, to jaksi v lineárním vysílaní není možné. Toliko můj názor. 😋

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • 3xCA Modul, Vodafone Station+RT-AX86U
  • Karviná
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ToMiRano, máš pravdu. Ale já stále preferuji klasický kanál oproti internetu. Navíc aplikace max není stabilní, obraz a zvuk není bez chyb a titulky jsou divné, jakoby ořezané. Zajímají mě hlavně filmové premiéry které HBO vysílá vždy od 20 hodin, už jsem tak zvyklý, sednu si, popcorn a dívám se. Internetové videotéky mě až tak k srdci nepřirostly. 

  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@marek-81 Zdravím vás, Marku, na tohle vám přesně odpovědět nedokážu, obsah vysílání na kanálech HBO a obsah HBO MAX není v našich rukou. Výhodou HBO MAX je určitě to, že si můžete kterýkoliv z titulů pustit kdykoliv, nemusíte čekat na vysílání v TV a pokud od nás máte i kanály HBO, máte k dispozici i HBO MAX - věřím, že to je ideální kombinace 🙂 

  • -
  • Premium 5G
  • Komplet
  • VTV box
  • Chrudim
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...