Přejít na obsah

Vylepšená mapa pokrytí CETIN - userscript


Návštěvník dvdkon

Doporučené příspěvky

Návštěvník dvdkon

Nějakou dobou mi vrtalo hlavou, kde přesně CETIN nabízí optické připojení. Mají sice mapu rychlosti, což je víc než asi všichni ostatní poskytovatelé, ale rozeznat 1Gb/s zelenou od 250Mb/s zelené je nemožné. Udělal jsem tedy userscript, který původní mapu přebarví (od tmavě červené pro 2Mb/s po tyrkysovou pro 1Gb/s) a po přiblížení ukáže kompletní informace pro jednotlivé adresy (v datech je víc než jenom rychlost).

Osobně mě stav pokrytí optikou překvapil: Je až na výjimky překvapivě "rozesetá", místo nějakých kontinuálních ploch se často jedná jen o jednotky adres.

screenshot.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky, vypada to dobre. 👍🏻

Musel jsem chvili hledat, na jake URL se mapa aktivuje, tak pokud by to hledali i ostatni, je to https://zrychlujemecesko.cz/mapa-pokryti/mapa-rychlosti (primy proklik z homepage zrychlujemecesko.cz neznam, ale nekde tam asi bude).


Pri dvou nejdetailnejsich zoomech mi tecky s pokrytim uplne zmizi (Firefox) a na tecku nelze kliknout a ziskat tak detail o konkretnim miste, to je schvalne nebo nejaka podivna chyba?

  • -
  • -
  • -
  • Compal, 3xCA modul
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dvdkon

Díky! Možná je to trošku krkolomné, ale ty "čtvercaté" tečky jsou bitmapa, klikat se dá jen na kulaté, které se dají načíst tlačítkem vpravo nahoře. Jedná se o trošku jiná data, než ty barvy v bitmapě, tak je raději řeším separátně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...