Přejít na obsah

BBC News


Návštěvník Pavel Novak

Doporučené příspěvky

Normální, legitimní a teoretický dotaz. U stanice s prakticky nulovou sledovaností, za kterou Vodafone musí platit a zároveň chce nezdražovat služby z důvodu navyšujících se nákladů u ostatních, mnohem sledovanějších kanálů. Třeba ještě za UPC se na Slovensku krásně ukázalo, že jakékoliv příplatkové zahraniční balíčky nejsou ekonomický udržitelné/soběstačné.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak bohužel to je tím, že jsme malá země. A vždycky tomu bylo, že ve velikosti je síla. Navíc nejsme kdovíjakou turistickou velmocí, jako třeba Řecko, Itálie...kde se tyto balíčky uživí i díky turistům. Kromě toho každý cizinec co u nás dlouhodobě žije si příjem svých národních kanálů zajistí sám a většinou zdarma. Němec, Ital stačí aby koupil za pár stovek parabolu a přijímač a má zdarma kanály. 

  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Marek-26: Nevím přesně jestli jsi reagoval na mě nebo ne, ale je to takhle: pořizoval jsem si kabelovku a vybíral balík, který mně vyhovoval. Jasně, shoda není a nemůže být 100%, ale vyhovovoval. Cena se nezměnila, ale atraktivní obsah je nahrazován nesmyslama a jako věc kterou musím přijmout je mi podsouváno, že pokud chci zachovat to co mě zajímá a co obsahem bylo, tak bych měl připlácet. A ústa jsou mi ucpávána programy (je mi argumentováno náhradou), o které jsem nestál a které bych si nezvolil. Ale zase Vodafone je neplatí, nebo jsou pro něj finančně výhodné a o to zřejmě jde. No jo, ale já platím stejně a z programové nabídky se stává v mém vidění věci hnůj prodejců hrnců.
Proto bych se hnoje zbavil a zachoval to, o co by byl zájem. Radši méně a kvalitnějších programů obsahově i technicky než spousta nesmyslů.
V tomto duchu byla i má odpověď, kterou na rozdíl od jiných pan vpa nepochopil a měl potřebu se ptát. Asi tak nějak.

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak BBC měla údajně nízkou sledovanost. A ty lidově čínské kanály mají asi velkou sledovanost. Hlavně ten zpravodajský kanál. To je slušná vymývárna. Na to penízky jsou, na BBC nejsou.

Argument, že na to civí zdejší číňané neobstojí. Všichni mají satelit, nehledě na to, že při životě v zdejším reále a zdejšímu (evropskému) zpravodajství, se těm zprávám z čínské TV akorát zasmějou.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...