Přejít na obsah

BBC News


Návštěvník Pavel Novak

Doporučené příspěvky

Návštěvník Pavel Novak

Podle chování VF poslední dobou si myslím, že jim je to spíš úplně jedno. To, že musí udržovat nějakou TV, je spíše konkurenční nutnost, než zájem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale prd... Stanice, se sledovaností prakticky nulovou, nemusí zabírat kapacitu v DVB-C. Až (zda-li) se některé kanály z DVB-C přesunou jen do IP, pak to bude moci být jinak. Jestliže bude možné využít HD verzi bez změny platby za danou stanici, tak proč ne.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pavel Novak

Jasně, ale tahle změna nikdy neproběhne, protože VF nemá zájem. Proč doteď VF TV nepodporuje Chromecast? (implementace zabere jedno odpoledne). Proč u TV Primy zvolili tu nejjednodušší a nejhořší variantu (přetáčení). Chápu, že jako administrátor musíš všechno obhajovat, ale tak to je.

Nebo jinak... Jake novinky VF zavedlo od prevzeni UPC v oblasti TV? Nejake nove kanaly? Nejake zruseni SD kanalu? O 4k vubec nemluvim. Downgrade z Horizon Go na VF TV je pribeh sam o sobe.

Upraveno uživatelem Pavel Novak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pavel Novak Dobře, budu brát, co se stalo od 1.4. 2021

Přinesli nový HW, 2 boxy, které jsou po stránce HW i SW mnohem lepší než starší boxy. Nahrávání do cloudu, úplně novou televizní platformu, aplikaci pro mobilní zařízení (Android a iOs), webovou TV (diskuze o tom, že jsou některé parametry daných věcí horší či chybí funkce není třeba).

 

Co bylo za Vodafone přidáno za kanály? 

ABC TV, TV8 HD, CNN Prima NEWS HD, MTV Hits, Love Nature HD, TV 1000 Russkoje Kino, Passion XXX, Leo Gold TV HD, Hunter HD, Euronews DE, France 24 ENG HD, Epic Drama HD, Chuck TV HD, Lala TV, Nova Sport 3 HD, Nova Sport 4 HD, Vodafone 100, Insight TV UHD, Nova Lady HD, Prima Star HD, Prima Show HD, Boomerang HD, Power TV HD, iConcerts HD... zapoměl jsem na něco? 

 

Přidaná rádia

Free Rádio, Hlas Prahy, Jihlava, Jih, Jih Cimbálka, Dechovka, HEY...

 

Překlopení do HD (nahrazení SD).

TLC, Noe TV, Mezzo, DW...

 

SD byly také nějaké zrušeny, ale už jsem líný to dohledávat. Snad je to vše.  4K uvedeny v přidaných kanálech. 

 

Přechod z HZN Go je částečně vynucený, Vodafone by se možná líbilo "z černé přebarvit na červenou" a používat ho dál. Ale nebyl součástí transakce, Horizon Go (které bylo vždy dle UPC nenárokovatelným bonusem k DVB-C televizi) se prostě vypne. Vodafone vsadilo na vývoj vlastního řešení, aby nad ním měli "plnou" kontrolu. Co jsem slyšel, tak ladí hlavně background, kde došlo například ke kompletní výměně vendora HW a nějakých dalších věcí. A v rámci objektivnosti, dohledejte si zde na fóru, jak dlouho trvalo, než bylo Horizon Go použitelné, po jaké době podporovalo Chromecast, jaké s ním byly problémy, protože LGI na nějakou ČR kašlalo a neposkytlo nám dostatečnou kapacitu linky atd. Ano, můžeme si říci jako zákazníci, že nás minulost nezajímá, že nás zajímá současnost a že měl Vodafone přijít nejen se stejnými funkcemi, ale přeci rovnou s mnohem lepšími, protože se má jednat minimálně o evoluci, ne-li o revoluci. Zde jde objektivnost stranou a nastupuje staré dobré známé "Já". Tím neříkám, že se máme spokojit se současným stavem, to rozhodně ne.

Vodafone bohužel musí předně vyvinout jiné věci, aby byla schopna převzít exUPC služby a mohla obsluhovat zákazníky ve svých systémech. 

  • Souhlasím 1
  • Děkuji 1
  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pavel Novak

TV 1000 Russkoje Kino, Passion XXX, Leo Gold TV HD, Jih Cimbálka, Dechovka, TLC, Noe TV, Mezzo, .... 😄

VF TV.... se neustale seka, po kliknuti na cokoliv se 20s nic nedeje, atd.

tohle nema smysl.... Diky za reakci. Uz dale nebudu otravovat svymi problemy. Vse je skvele a nadherne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kde jsem psal, že je vše skvělé a nádherné? Položil jste dotazy, pokusil jsem se odpovědět. Když nebudete psát do každého druhého postu o VTV, že o ni nemají zájem, pak normálně pište, od toho zde je toto diskusní fórum. Jak už jsem psal jinde, VTV nemám, měl jsem jen v době testování, a to byla ještě jen OTT, protože DVB-C neuměli. Nemůžu posoudit aktuální stav, ale boxy byly mnohem rychlejší a lepší než původní (až na plochý ovladač).

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám premiový box Vodafone, který mě vyměnili při převodu z UPC na Vodafone, někdy minulý rok v létě. Je pravdou, že s "cihličkou" jsem se loučil těžko, neboť ona fungovala. Ovšem nutno podotknout, že začátky té "cihličky" byly opravdu tristní. Nefungovalo nic. A nejenom u nás. Jako první se s ní seznámili v Polsku. A byli zoufalí, tak jako tady. Stačí si jen zajít do historie tohoto fóra, a počíst si tam od uživatelů značnou řadu postů k oné "cihličce". To byl opravdu velký nepodarek, .... prostě šunt. A jak šel čas, udělali z "cihličky" výborný box pro sledování kabelovky. 

To box Vodafone nemá takové porodní bolesti ani zdaleka., to se nedá ani přiblížit k začátkům "cihličky". Nikdy jsem po celou dobu, co box Vodafone mám, nezpozoroval nijaké záseky. Přepínání z kanálu na další je rychlé (a oproti Kaonu B3001 přímo raketové - kdo ho zažil, ví)

Až se dodělají další věci ( které "cihlička"  uměla, ale po dost dlouhé době), u tohoto boxu, bude to fajn. Licence nejsou zadarmo, a u software to platí dvojnásob.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...