Přejít na obsah

SMS zpráva s údaji k platbě


mirij

Doporučené příspěvky

Hele Adolfe měl byste se také pořádně opřít do Vodafonu a ne hledat náhradní řešení. A když mi budou volat někdy na to číslo z Vodafonu tak co jako?

 

Navíc proč bych měl mít další výdaje a další starost s další SIM kartou (už jenom hlídat, abych ji po roce nezapomněl dobít). To je padlý na hlavu.

Upraveno uživatelem mirij
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každá společnost má nějak nastavená pravidla a zákazník s nimi buď souhlasí (a je zákazníkem), anebo nesouhlasí (ale pak zákazníkem nebude). Čekat nějakou individualizaci u nadnárodní firmy s počtem klientů v řádu statisíců prostě nejde, takže zbývá jenom řešení ve stylu "voják se stará, voják má". Pro mě osobně je těch 50 Kč ročně zcela marginální částka za to, že nebudu otravován nevyžádanými hovory a SMS, ale zároveň mám číslo, které mohu v pohodě používat pro registraci všude možně. A pokud jde o dobíjení, tak k tomu si stačí nastavit upozornění např. v mobilu v kalendáři s ročním opakováním, to je triviální věc :)
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenomže, Adolfe, tak by to prostě nemělo být.

Možná pro Vás je to marginální částka.

Možná pro Vás je to triviální věc.

Ale ne pro mě. Tak zkuste být více empatický a cítit to trochu jinak.

Mrzí mě na Vás, že vlastně moji snahu zde oslabujete místo toho, abyste ten tlak podpořil tak se radši "zohnete" pod pravidly společnosti.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvrdit, že by něco nějak nemělo být jenom proto, že se to zrovna nehodí do krámu, je samozřejmě nesmysl (spousta lidí třeba zase ty SMS od operátora uvítá).
A jak jsem už psal, tak nelze čekat individualizaci u velkých firem - změna se ti v tomto směru nepovede nejenom u VF, ale ani u O2, T-Mobile, ČEZ, EON a dalších obdobných subjektů a je ztrátou času se o to pokoušet (ovšem to je pochopitelně tvoje věc, když ti místo padesátikačky ročně, resp. nastavení tichých SMS, stojí zato bojovat s větrnými mlýny...). Mimochodem mně ty SMS také nevadí, protože je mám jako tiché a prakticky je neregistruji - to jenom na vysvětlení, proč se údajně "zohnu".
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo stojí mi to za to bojovat s těmito, jak Vy píšete, "větrnými mlýny" tak jako Vám tady stojí za to bojovat se mnou (přesvědčovat mě).

Četl jste vůbec pozorně toto diskuzní vlákno od začátku?? Nepsal jsem "zcela je vypnout pro všechny", ale udělat to konfigurovatelně.

A zkuste se naučit netykat cizím lidem, není to slušné. 

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na diskusních fórech je normální že si lidé týkají, Takže tohle bych nepovažoval za urážku.

Jinak ta volba vypnout informační sms v Můj Vodafone sice je, ale je napevno nastavená a  nelze ji měnit, já bych třeba uvítal kdyby tam byla možnost aspoň vybrat si mezi sms a emailem,, protože od UPC mě každý měsíc chodili dva emaily ohledně vyúčtování a s tím já třeba nemám problém ale pokud mě budou každý měsíc pípat dvě prakticky zbytečné smsky když platím přes SIPO, tak už je to trochu otravné.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co si vlastně Adolfe o sobě myslíte? Myslíte si, že sklapnu podpadky a napíšu "ano, Adolfe, máte pravdu už se tom nebudu přít".

Jakým právem se mi tady snažíte vnucovat svoje vidění světa (opakovaně)?

Jste zaměstnancem Vodafonu? O co Vám vlastně jde?

Co bude teď? Budete to opakovat napotřetí? Nebo chcete mít za každou cenu poslední slovo?

 

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych přivítal, kdybych tyto obtěžující SMS mohl vypnout. K tomu, kdo je zákazník, kdo pán a podobně se vyjadřovat nebudu, zbytečně bych provokoval některé uživatele a to nemám zapotřebí, je dost jiných nepříjemností. Z příspěvků lidí od Vodafone je mi smutno.

  • Internet 300
  • -
  • TV Start
  • Wifi Modem Compal
  • Praha 10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...