Přejít na obsah

Nemožnost přehrát nahrávku napoprvé


Yarda_cz

Doporučené příspěvky

Handan a spolehlivé nahrávky? Handan 6000  jsem měl a nahrávky spolehlivé nebyly vůbec, někdy to nenahrálo vůbec, někdy to nahrálo o hodinu dříve atd. 

Pozdější Kaon HD už byl na tom o dost lépe, ale slova  Handan a spolehlivá funkčnost nejde k sobě 

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, omlouvám se, spletl jsem se.

V tom pripade si celou situaci pamatuji spatne. Omlouvam se, zamenil jsem CV- 5000 a CV- 6000dvr. 

Myslel jsem si, ze muj model byl cv 5000 dvr, ale to asi neexistuje, takze to musel byt 6000. S tim jsem ale nikdy problemy s nahravanim nemel. Mozna jenom ja? 

Kdyz jsem si vygooglil obrazek  cv 5000, uvedomil jsem si, ze toho jsem nemel. Spletl jsem se v cislech.

Upraveno uživatelem Daviddvbc
  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal CH7465VF, 1x CAM
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať si říká kdo chce, co chce, ať jím někteří dneska pohrdají, ale na svou dobu to byl skvělý STB.  Snad jedinou vadou Handanu CV-6000 DVR bylo, že neuměl zobrazení v HD kvalitě. Doba holt pokročila a dneska už je to samozřejmě nepřípustný prohřešek.  Jinak byl ale bezproblémový a nedal jsem na něj dopustit. Plusem bylo nahrávání na pevný disk až čtyř programů současně (podle kombinace multiplexů),  intuitivní ovládání a příjemné do zelena laděné uživatelské prostředí. Nějaké problémy se pochopitelně sem tam vyskytly (např. občasné "zamrznutí"), ale rozhodně jich nebylo tolik, jako u jeho následovnice DVR Mediabox, tzv. cihly. 

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Handan CV-6000 DVR byl na svou dobu skvělý box, ale také měl svoje chyby, třeba cen6a obrazovka při rychlejším přepínání kanálů, menu měl laděné do modra, zelené měl Kaon,

ale dneska už by ho asi nikdo nechtěl, vzhledem k tomu že neměl HDMI výstup

Tento typ boxů už je u operátorů přežitý, je složitý, méně spolehlivý a drahý, ani kombo řešení v podobě HD DVR Mediaboxu se moc neosvědčilo, nasadit boxy s nahráváním do cloudu je mnohem jednodušší a levnější řešení, až to vyladí bude to snad ok a kdo chce nahrávat na disk, ať si pořídí vlastní box a k němu CA modul, nebudu nahrávat přímo z televizoru.

Jediný co mě u těch nových boxů mrzí je že mají USB konektor, které nemá momentálně žádné využití.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Handan 6000 rozhodně nebyl ideální, i tady se hodně řešilo, že často nenahrával atd. Těch nespokojených lidi bylo hodně. 

Pokud někdo nahrával jeden pořad týdně, tomu to mohlo fungovat i celkem dobře, jenže pak nemůže posuzovat kvality nahrávacího set top boxu, když na něm nahrával jen výjimečně. 

Pozdější černý Kaon už na tom byl se spolehlivostí mnohem lépe. Ten s displejem. 

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 26. 4. 2022 v 14:43, Martin - Vodafone napsal:

Hezké odpoledne, @Yarda_cz, kolegové vám na odeslaný požadavek ještě nedopověděli? Napište mi případně číslo vaší zprávy (mělo vám přijít v automatické odpovědi do e-mailu), prověřím to 🙂 

Opět dva týdny pryč, a nic, žádná odpověď, žádná náprava. Potvrzení o přijetí zprávy č.1206934.  Už mě to vaše přehrávání na "prémiovém" boxu vážně leze krkem. Světový operátor, ale působíte hůř, jak lokální poskytovatel z Horní-Dolní. UPC mělo své chyby, ale vy zatím "vyhráváte". Takže prosím, dejte zpětnou vazbu, zda u vás někdo dotaz zaregistroval, nebo ho dokonce začal řešit. Děkuji

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Premium VTV Box
  • Pardubice
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@Yarda_cz Dobré ráno, díky za dohledání čísla zprávy. Komunikaci jsem dohledal, takže jsem požádal kolegy, aby se na to co nejdřív podívali a nechali to prověřit našimi techniky. V následujících dnech byste měl obdržet informace do e-mailu 🙂 

  • -
  • Premium 5G
  • Komplet
  • VTV box
  • Chrudim
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Zdravím, takže po nějakých testech mám domluvenu výměnu STB. Na serveru chyba není, to by mi ty nahrávky nešly ani na mobilní aplikaci, nebo v prohlížeči. Na lince přiznali, že mají už více hlášení těchto problémů, ale mě se to tedy netýká. 

 Jinak kdyby si někdo chtěl nechat prodloužit nahrávky, stačí reset STB. Koukám, že i u těch nahrávek, které měly pár dní do konce, mám nyní 3 měsíce 🙂 

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Premium VTV Box
  • Pardubice
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...