Přejít na obsah

Cetin Praha 5 optika 1000/500


Návštěvník pilox

Doporučené příspěvky

Návštěvník pilox

Tak to samé má O2 za 699 kč  1000/500 ale na 6 měsícu za 299kč a k tomu O2 TV... Zítra cinknu na Vodafon jestli tam něco nemají výhodné a rovnou zruším služby xD třeba  pak zavolají z kompetentního oddělení a nabídnou 1000/500 za 299kč napořád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na O2 pozor, nabizeji splaceni zarizeni po dobu peti let nebo koupi za velmi nadprumerne ceny (plati pro SmartBox i IPTV set top box). Hardware se u O2 muze dost prodrazit. SmartBox plus set top box na splatky zvednou cenu sluzby o 168 Kc mesicne.

Optiku bych vzal od T-Mobilu za 599 Kc mesicne (prvni pulrok za 299 Kc mesicne), televizi pak od toho, kdo ji ma nejvyhodnejsi (klidne VF, pokud to vyjde dobre).

Nakladova cena sluzby je pres 400 Kc, takze dlouhodobe to za 299 nenabidne asi nikdo.

Dalsi hacky O2: sluzba internetu s televizi obsahuje jen zakladni programy (O2 TV Modra, https://www.o2.cz/osobni/-a82075?field=data&_linka=a273793), zacina se uctovat ihned (tj. okamzikem podpisu smlouvy) a uctovani cele sluzby skonci okamzikem ukonceni posledni sluzby. Kdyby se treba stalo, ze se realizace pripojeni protahne na mesic, pausal budete platit cely mesic, ale dostanete za nej jen zakladni televizi. (Byl jsem svedkem pripadu, kdy O2 uctovalo celou cenu i v pripade, kdy pevny internet nedokazali zapojit vubec.)

Upraveno uživatelem zajdee
  • -
  • -
  • -
  • Compal, 3xCA modul
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před nějakou dobou jsem chtěl přejít z Vodafone kabelu na CETIN optiku taky od Vodafone. Na infolince mi opakovaně tvrdili, že to není možné. Asi tam mají někde napsáno že pokud je k dispozici kabel, tak nic jiného neprodávat. Jelikož potřebuji upload, tak jsem podal výpověď a objednal služby od jiného operátora.

 

Proti kabelu kromě uploadu žádná výrazná změna. Ping na speedtest servery v Praze klesl z 6 ms na 2 ms. Download stejný. Každopádně pokud není potřeba upload a v lokalitě je Vodafone stabilní (žádné rušení, ...), tak bych zůstal u Vodafone pokud nabídnou lepší cenu.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám stejnou zkušenost s pokusem přejít u Vodafonu na CETIN optiku. Nepotřebuji giga download, ale kvůli práci potřebuji UPLOAD a ne toho chcípáčka co jede po kabelu. Navíc i po dotazech na předpoklad termínu zrychlení po vypnutí analog TV a FM rádia ani náznak. A když vidím jaký nabízí Vodafone upload po kabelu např. v Německu v místech kde už jedou "rychle", nevidím to u nás moc růžově.
Týden poté co CETIN navýšil upload jsem to ještě zkoušel i u T-Mob i O2, všichni mne s tím poslali do ... . Objednal jsem tedy jinde a spokojenost!

  • -
  • -
  • Klasik
  • 2x CA modul (Lica r2008, UPC r2015)
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pilox

Tak na Vodafonu mi optiku nenabídli...i když jsem rušil jsem net a nic. Televizy si nechávám, ta mi přijde lepší než od O2, nebo u T-m. I když O2 má aplikaci na Samsung, ještě jí nemá odladěnou a to mě neba. Vodafon ,doufám že sní přijde brzy.

Net jsem vzal od O2 ( ten Smartbox se mi líbí xD) Dnes zapojeno od technika Cetinu. Solidně přivedeno z chodby. (tak malý kabílek ta optika xD)  Rychlost pěkná  820-910/490-510. Tak snad nebudou výpadky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O2 má Speedtest server na IPv6. Pokud má klient IPv6 (což u O2 má), tak tam je 920-925 Mbps cca. horní limit rychlosti TCP spojení na gigabitovém Ethernetu. Při volbě Speedtest serveru, který je pouze na IPv4 (např. 10G-CZNET), dosáhnete oněch 935-940 Mbps.

Tak ať se u O2 daří. :)

  • -
  • -
  • -
  • Compal, 3xCA modul
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...