Přejít na obsah

Pomalý upload


Návštěvník Koudelkap

Doporučené příspěvky

před 44 minutami, Koudelkap napsal:

Download ok 350Mbps, upload pod 0,3Mbps

Ten upload je dost bída. Jak jste na tom vy? ...

Možná tam máš nějaké rušení na upstreamu, zkus si zavolat na technickou podporu ať se ti na to mrknou a samozřejmě potřeba to měřit přes kabel, ne přes wi-fi.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

V poslední době sleduji, jak narůstá nespokojenost s řešením problémů a současně i četnost výskytu technických problémů u VF. Tak jsem se bál po své migraci jekéhokoliv případného problému. Který stejně přišel.

 

Tady je moje čerstvá zkušenost - přestal mi fungovat Upload. Doma si stěžovali už delší dobu (ale ne mě, jen mezi sebou, navíc jsem byl týden mimo). Mám 500/30, s Uploadem byl prý v posledních dnech problém odeslat 2MB soubor. Hodnoty mi ukazovaly někde mezi 0,01 - 0,2  Mbit max. K tomu mi extrémně narostl ping a jitter. Např. na měřáku od VF jsem měl hodnoty kolem ping 700, jitter i 3000.

Včera jsem volal na zákaznickou linku, bohužel pro mě zrovna v tom okamžiku se rychlost vzpamatovala. Dnes ráno opět problém. Další telefonát, přepojili mě postupně až na technické oddělení. Vysvětlili jsme si, že mám modem v bridgi a vlastní router, postupně jsme hledali problém (jestli třeba nafalíruje Mikrotik). Chybu na své straně jsem v podstatě vyloučil, ale člověk nikdy neví. Po zapojení počítače přes kabel rovnou do modemu se nic nezlepšilo, vyloučili jsme router, stále bída. Prve to vypadalo, že mi budou chtít udělat tovární nastavení Compalu s novým nalitím FW,  trošku jsem se orosil, ale zvládl bych nové nastavení. Potom chlapci ve VF postupně hledali u sebe, pak se podívali podle adresy, že vidí stejný problém na více modemech v okolí. Takže to skončilo zápisem směrem k jejich technikům a kolem 10:40 mi přišla SMS o odstranění poruchy.

Jen chci říct, že pokud člověk není úplné technické jelito, vyplatí se na linku zavolat a při troše štěstí je problém nalezen i odstraněn. Navíc kromě restartu modemu, což jsem udělal preventivně včera i dnes jsem neměl pocit, že by ze mě v technickém oddělení ani na lince po prvním vyzvednutí chtěli dělat úplného tydýta. Dnes +- spokojenost. 

 

speed.JPG

Upraveno uživatelem sodekcz
  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...