Přejít na obsah

VTV: Nefunguje mi skoro nic


Wilbur

Doporučené příspěvky

@bazmyslik Není třeba HDMI, stačí DVI nebo DP s HDCP. Zdůvodnění je DRM ochrana apod. Vodafone to aplikuje všude, kde působí a není sám. Ano, další spousta poskytovatelů VOD obsahu toto neřeší, což je poté i pro nás uživatele jednodušší. Ale stejné je to s podporou systémů, třeba v TV. YT také přešel na nové API a tím vyřadil funkčnost na spoustě TV, nyní něco podobného udělalo HBO a tak by se dalo pokračovat. 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník Renziv

Pakliže světová firma, jakou Vodafone je, pustí do oběhu nedodělanou službu, je to neomluvitelné. V mém případě, jsem se podřídil všem požadavkům, které Vodafone nalinkoval zákazníkům, aby mohli sledovat TV na PC, a stejně to nefunguje dobře. Díváte se třeba na hokej a najednou se to začne přerušovat a nemáte z toho nic. To samé u poslechu koncertu. Díval jsem se na úvod "Pražského jara" a musel jsem to vypnout. Pustit nedodělanou službu do veřejného užívání a zákazníci starejte, je bezohledné. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 4. 2022 v 16:15, Marek-26 napsal:

@Ladik Případ HBO a YT jsem popisoval u systémů v TV.

Je jedno, jestli je tam redukce, využíváte analogový VGA, který nemá HDCP. Ta redukce ho tam nepřidá.

Redukce dp na vga by fungovat měla, protože dp výstup na grafice je digitální, že si ho převodník zkonvertuje na analog už počítač ani nezjistí 

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, když tu předřečník zmiňuje box:
Včera jsem si chtěl pustit opožděně hokej (ČT 4). A hádejte jak jsem dopadl? Jistě, jak sedlák u Waterloo, vlastně jako zákazník Vodafonu v ČR. Live to fungovalo, pokus spustit to od začátku pořadu způsobil pouze černou obrazovku. Jednou se dokonce objevila v pravém horním rohu pro mě úplně nová hláška, která mě překvapila tak, že jsem si ji ani nezapamatoval - něco snad o nějaké vrstvě nebo co. Trápil jsem se s tím asi pět minut, včetně takového toho "nerestartu" vyškubnutím napájení - a nic. 
Někteří to tady neradi uslyší, ale vzdal jsem to a zapnul druhou krabku (O2TV). Bez problémů jsem to zkouknul. Ještě že si platím oboje. I když si nad tím začínám dávat otazník proč...
Nebo jinak: Proč jsem za svoje peníze betatester nefunkčních produktů?

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zdena.hornak

Chtěl bych se vyjádřit k televizi vodafone která již několik měsíců nefunguje tak jak má a pořád slibuji a nic jenom že mám restartovat modem a zasunout kabely asi si myslí ze sem hlupák a asi jsem, převedli mne od UPS  kde všechno fungovalo jak mělo a v případě závady nebyl problém poslat technika a teď asi si myslí že si dám jejich tarif abych platil více a měl pokoj ale nedám, teď budu čekat do konce měsíce a pokud se to nezlepší tak vypovím smlouvu a půjdu ke konkurenci už mne to nebaví se furt doprošovat opravy 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník BroukPytlík

U UPC jsem měl pocit, že kálí na klienty. To jsem netušil co obnáší Vodafone. Měl jsem funkční Horizon, uměl jsem Chromecast. Proč mne Vodafone z exUPC převedl na službu, kterou neumí beze změny už roky poskytovat krom toho, že mne chtěl nakrknout a udělat si to nejhorší PR, netuším.

Marek 26 radí hlásit OT posty, že se na to admini mrknou. Jediný OT je Vodafone. Tož to bude nějakého mrkání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Tak vyřešeno. Táta má Skylink přes satelit a k tomu gratis tv přes net nebo chytrou tv. Na mý LG funguje, v práci na starým compu taky.  Fakt mi hlava nebere, že komplet konkurence funguje všude a VF nikde. Asi změním lokál.

 

  • Internet 300
  • -
  • Komfort
  • Wifi modem, telefon
  • Praha 7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...