Přejít na obsah

VTV: Nefunguje mi skoro nic


Wilbur

Doporučené příspěvky

Jen bych tu chtěl shrnout celou situaci a popřípadě dostat i nějakou relevantní odpověď. Nefunguje nic kromě kabelu a cl modulu. Tablet, mobil - sekající se aplikace, když už běží tak zvuk předbíhá obraz, chromecast nefunkční. Smart tv ať už tizen nebo webos aplikace s možností zpětného zhlédnutí neexistuje. V počítači ať už doma nebo v práci nefunkční, monitor připojenej analog nebere. Mám na zkoušku konkurenci na měsíc a bez jedinýho problému tohle všechno šlape. U upc to kromě aplikace do smart tv taky fungovalo. Platím stejně a mám smůlu. A odpovědi typu děláme na tom, letos to možná bude považuju za neskutečnou drzost ze strany Vodafonu. Já totiž platím už teď. Takže pokud nedostanu nějakou konkrétnější odpověď, mizím a neděkuju. 

  • Internet 300
  • -
  • Komfort
  • Wifi modem, telefon
  • Praha 7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@Wilbur Dobrý den, jestli máte potíže s mobilní aplikací Vodafone TV a nepomáhá vám ani její přeinstalování, napište nám k tomu prosím víc informací přes https://tam.je/forum/, necháme to prověřit. Co se týká funkce Chromecast, tu zatím připravujeme a to stejné platí i pro aplikace pro chytré televize. Aby vám fungovalo přehrávání na počítači, je potřeba zvolit jiný způsob připojení monitoru (to je z důvodu ochrany přehrávaného obsahu technologií HDCP) - kompletní informace k tomu najdete na https://www.vodafone.cz/pece/televize/vodafone-tv/televize-prohlizec/

  • -
  • Premium 5G
  • Komplet
  • VTV box
  • Chrudim
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martine díky za potvrzení toho co tu uvádím. Tohle přesně jsem měl na mysli. Takže si mám koupit domů i do práce nový monitory i když ty starý pořád fungujou, jo? Jak je možný, že u jiných poskytovatelů mi to funguje? Zrušit tuhle nesmyslnou restrikci je práce pro programátora předpokládám na půl dne, ale ono se z nějakýho důvodu prostě nechce. Myslel jsem, že cílem jakýkoliv firmy kromě zisku je i poskytovat služby. U vás to zřejmě neplatí.

 

  • Internet 300
  • -
  • Komfort
  • Wifi modem, telefon
  • Praha 7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je podmínek aby vám to na webu fungovalo. A když je splníte, ještě neznamená, že vám to bude fungovat. Vzhledem ke zkušenostem co mám by mě nepřekvapila informace "vzhledem k manželce kterou jste si vzal, vám nemůžeme Vodafone TV na webu zaručit".

  • Basic
  • -
  • Základní
  • -
  • Litomyšl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Wilbur napsal:

Jak je možný, že u jiných poskytovatelů mi to funguje?

Protože jiní poskytovatelé neserou na zákazníky a dělají vše pro to, aby to bezproblémově fungovalo všem a na všech zařízeních.  Na rozdíl od Vodafonu, který službu všemožně komplikuje a omezuje různými výjimkami. Žádný jiný poskytovatel nemá tolik omezení protože tohle, tohle a tohle nepodporuje. A taky chybových, nic neříkajících číselných hlášek, v kterých se ani prase nevyzná, natož běžný uživatel. Tož asi tak.  A protože já na tohle opravdu nemám nervy, zařídil jsem si bezproblémové sledování TV u konkurence 😏

  • Souhlasím 4
  • Nesouhlasím 1
  • Děkuji 1
  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže klasika. Místo nějakých aspoň předpokládaných termínů kdy by něco z toho mohlo fungovat, když už teda za ten paskvil platíme se tu objeví Ondrova nicneříkající odpověď, kterou bude kopírovat furt dokola nejspíš ještě za rok a nesmyslný zaplevelení tematu který se týká televize, uploadem. Marnost. 

  • Internet 300
  • -
  • Komfort
  • Wifi modem, telefon
  • Praha 7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Wilbur A jak ti někdo může dát nějaké termíny, když třeba žádné stanovené nejsou? Nebo ty termíny nestanovuje Ondra a nebude zveřejňovat spekulace, aby jste se pak na tom  netočili, že to Vodafone slíbil. Jak psal Ondra, Chromecast bude, měl by být letos, ale stačí se podívat, jak dlouho trvá vývoj aplikací pro TV nebo jak dlouho jsme čekali na bridge a Vodafone Station, kde i po x krát odloženém vydání došlo po pár měsících ke stažení té verze. A to byl první plánovaný termín vydání více jak rok od skutečného? Aplikace pro TV s OS Tizen se asi dočkáme též letos, WebOS je na tom s funkčností hůře, nejspíše přijde až po Tizenu. Původně počítám, že asi chtěli ty aplikace pro TV vydat spolu... Kdybys měl Android TV či android box, mohl bys už příští týden nejspíše...

A nemysli si, že lidé ve Vodafone jsou s aplikací pro mobily např. spokojeni, nejsou. Takže tlačí na zlepšování celé Vodafone TV.

 

PS: Takový tip, pokud v tématu objevíš OT či něco, co porušuje pravidla, můžeš takový příspěvek nahlásit a někdo z moderátorů/adminů se na to mrkne.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Marek-26 změnil název na VTV TV: Nefunguje mi skoro nic

Ještě jsem neviděl korporát, kde by na všechno nebyly termíny. Nechci tady přesný datum, ale +- předpokládaný čtvrtletí by si snad zákazník zasloužil. Minimálně kvůli rozhodování, jestli má smysl čekat na zázrak, nebo to zabalit hned. Pokud se přehrávání na pc týká, tam ani o termín nejde, jen o nesmyslnou restrikci. To že je zbytečná dokazujou aplikace ostatních poskytovatelů itv

  • Internet 300
  • -
  • Komfort
  • Wifi modem, telefon
  • Praha 7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...