Přejít na obsah

Šifrovaný kanál


Speedy

Doporučené příspěvky

U nové TV TCL nefungují šifrované kanály. Po vložení modulu CI do TV proběhne po jejím zapnutí úspěšné ověření, ale k dekódování kanálů prostě nedojde. I po cca hodině zapnutí na kanálu kanálu Nova HD je na obrazovce stále hláška Šifrovaný kanál. Nepomáhá ani obnovení programové nabídky přes Můj Vodafone. Když CI modul vrátím do staré TV, tak vše ihned funguje. Dá se s tím něco dělat? 

Děkuji. 

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal 3.0
  • Praha 13
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modul je vlastní. Koupený byl před hodně lety od spol. Lica (MODUL CI+ V1.0). V nové TV se tváří, že je vše OK. Ukazuje číslo karty, předplatné atd., ale kanály jsou stále šifrované. Nějaký tip, kde by se co mělo přenastavit v TV? 

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal 3.0
  • Praha 13
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Olda

Úplně stejný problém jsem momentálně řešil také. Odešel mi starý přístroj tak jsem odkoupený modul vložil do nové televize a ověření úspěšné ale hned na to to vypsalo chyba karty a pak program je kódován. Dnes mi to psalo stále totéž. Nakonec mi napadla až taková nelogická věc a to otočit plastovou kartu v dekódovacím modulu a ono to bez problémů začalo chodit . Vůbec tomu nerozumím protože v původní poloze to chodilo několik let bez problémů. Karta je opět zastrčena čipem napřed, ale kartu jsem otočil o 180°.  Mě by hrozně zajímalo jak to je možné. Má to nějakou logiku? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Dobrý den, mám stejný problém jako Speedy, nová TV TCL, vložen CA modul s kartou (starý, zakoupený od UPC). TV kabelové kanály najde, ale s vloženým modulem je na obrazovce hláška šifrovaný kanál na všech kabelových kanálech. Po vytažení CA modulu z TV TCL jdou bez problémů naladěné nekódované programy (ČT 1 HD, ČT 2, Nova ne HD...) Po vložení CA modulu do staré TV vše funguje. Vyzkoušel jsem prohození CA modulů (používám 2, oba koupeny od UPC)  + prohození TV na zásuvkách - nepomohlo. Je zajímavé, že nová TV TCL si nastaví systémové datum dle data z CA modulu (rok 2017) a musí se v TV TCL nastavit natvrdo aktulní datum a čas, po vytažení CA modulu si TV TCL bez problémů automaticky načte aktuální systémové datum a čas bez problémů. TV TCL jsem uvedl do továrního nastavení, vše dal naladit znovu. Vodafone poslal párovácí kódy - nepomohlo.

Vodafone kontaktován, domluven technik, který by měl přivézt na vyzkoušení nový Vodafone CA modul na vyzkoušení. Také jsem kontaktoval TCL linku, kde mi operátor oznámil, že staré CA moduly (bez jakýchkoliv podrobností ) nejsou kompaktibilní s novými televizory TCL. Chci se zeptat jestli někdo řešil a vyřešil, jak zprovoznit starý CA modul na nové TCL TV, který jinak na staré TV funguje bez problémů. Děkuji

  • -
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je zjevné že se televizor se modulem nedokážou domluvit, když neběží ani nekódované kanály a tv není schopna načíst ze sítě systémový čas, nemyslím si že by ho brala z modulu.

Zkus projet nastavení televizoru a modulu jestli tam něco nenajdeš co by se dalo upravita pokud ne, tak vyměnit modul, nebo televizor za jinou značku.

Jestli ti dovezou nový modul, tak se mrkni jakou má verzi hardwaru a softwaru a porovnej to s tím svým, ať máme k dispozici nějaká data.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...