Přejít na obsah

Podivné chování social pass


Návštěvník Jiří Bárta

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jiří Bárta

Mám studentský tarif #jetovtobě jehož součástí je social pass. Poslední hodinu sedím na instagramu. Najednou mi přišla sms, že jsem spotřeboval data. Jak je to možné, když instagram nemá čerpat data?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@Jiří Bárta Pěkný den, Jiří, jak tu už padlo, častou příčinou bývá to, že telefon na pozadí stahuje i jiná data, ať jde o aktualizace nebo data jiných aplikací. Správnému fungování Social Passu by také bránilo to, kdybyste používal nějakou VPN (včetně funkce Soukromý přenos na iPhonu). 

Pokud nejde o nic z toho, tak nám prosím zavolejte na 800770077 nebo situaci popište do kontaktního formuláře na https://tam.je/forum a necháme to prověřit.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak já se přidám. Syn má studentský tarif se social passem zdarma a každý měsíc mu z 10+5 GB zbývalo kolem 8 . Poslední 2 měsíce jsou všechna data vyčerpaná již před obnovením. Koukal jsem do telefonu a 90% dat spotřebovala aplikace INSTAGRAM. Takže se něco muselo stát. Buď ta aplikace prostě data žere , nebo ji museli nějak změnit ,  že si při používání začala něco stahovat. Zhruba ve stejné době jako psal zakladatel vlákna. Syn říkal , že jen prohlíží příspěvky , na videa nekliká . Nechápu to , nedalo by se to prověřit a případně INSTAGRAM ze seznamu social passu vyškrtnout , aby to nemátlo ?

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Klasik
  • V.Station 3.1, 2xCA modul
  • Plzeň - Skvrňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To chápu , i mne to takhle vysvětlila na infolince. Nicméně se musela ta aplikace tedy nějak změnit , nebo razantně zvýšit přehrávání reklam , když se to děje poslední 2 měsíce. Upřímně nevím jak to přesně funguje , instagram nepoužívám. Ale facebook to takhle nežere. Budu mu muset asi změnit tarif na studentský neomezený . Bohužel tím přijdu o sdílenou datovou kartu ( respektive už nebude zadarmo ) .

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Klasik
  • V.Station 3.1, 2xCA modul
  • Plzeň - Skvrňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná bych ještě zkusil nastavení dle odkazu (jestli už to tak není nastaveno), každopádně je to divné, protože nikde stížnosti na abnormální spotřebu dat u Instagramu nejsou (tzv. "social pass" má třeba i Kaktus v podobě "neomezeně na sociální sítě" a to by jistě někdo na FB napsal, že mu to bere data i přesto, že je brát nemá).
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@keramikPěkné odpoledne, napište nám přes ověřenou stránku https://tam.je/forum, ať to můžeme řešit přímo s technickým oddělením. Ještě prosím v telefonu ověřte, zda má syn v telefonu poslední verzi aplikace Instagramu.

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB
  • -
  • VF Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...