Přejít na obsah

Převod služeb při úmrtí zákazníka


Jurda

Doporučené příspěvky

Před 14 dny mi zemřela partnerka, na kterou byla napsána smlouva na internet 300 a TV Komfort. Dne 28.03.2022 jsem byl na pobočce Vodafone osobně požádat o převod služeb na mne s tím, že adresa (přípojné místo), rozsah služeb a ani kontaktní email a tel. číslo se nemění - mám o tom zápis. Včera večer (31.03.2022) přišla SMS o ukončení služeb a dnes nejdou kódované TV programy.

Znovu jsem navštívil pobočku (Šantovka Olomouc), kde mi bylo řečeno, že služby byly ukončeny ????? a mohu sepsat novou smlouvu na nové služby.

ALE

-  vrátit modem a s novou službou nový modem ("starý modem" je Compal CH7465VF, který byl dodán před 3 měsíci

- nutnost zapůjčení set-top boxu a NEMOŽNOST použít CA moduly, které mám 3 (2 vlastní a jeden v pronájmu ), do včerejška všechny pracovaly bez problémů

Bez televize vydržím, internet zatím funkční. Jenže jako exUPC mě u Vodafone drželo to, že můžeme sledovat 3 TV přes CA moduly a aspoň trochu funkční sledování Vodafone TV na PC a mobilu.

Aplikace pro smart TV v nedohlednu a pronajem 3 set-top  boxů nechci.

Co s tím?

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal CH7465VF, CA karta
  • Olomouc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@Jurda Dobré odpoledne, mrzí mě, že došlo k takovým komplikacím 😞 Pokud jste v prodejně podepisoval žádost o převod služeb na vaše jméno, určitě by nemělo dojít k jejich vypnutí. Záleží však na tom, jak byla žádost podána. Pošlete nám prosím popis celé situace + sken té žádosti na e-mail pece@vodafone.cz, abychom mohli zjistit, zda je možné najít řešení. Dopředu vám to slíbit bohužel nemůžu, protože odkoupená zařízení už opravdu do systému nenavádíme. Ale určitě prověříme všechny možnosti.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počítám, že toto je trošku složitější reklamace, odprodané zařízení se nedají navádět do systému, neumožňuje to, takže se zřejmě zkoumá, zda by nějak nešlo. Týden je vcelku krátká doba, když na běžné požadavky je reagováno za 3-5 dní většinou.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozumím, ale tato zařízení již v systému byla  od převedení pod Vodafone v listopadu (exUPC) až do konce března. A  nepracuje ani pronajatý CA modul. Jsem týden bez televize a zjišťuji, že se bez ní dá žít. Přesto bych byl rád, kdyby se to co nejdříve zprovoznilo. Právě 3 CA moduly a nemuset mít set-top box mě u Vodafone ještě drží.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal CH7465VF, CA karta
  • Olomouc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak Vodafone CA moduly stále pronajímá, takže s pronájmem by teoreticky problém být neměl, problém je spíš v tom že oni tu smlouvu ukončili a deaktivovali tv službu,

Kdyžtak si aspoň na televizoru nalaď základní TV nabídku Start, která vysílá v DVB-T (ladění anténa}.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...