Přejít na obsah

Modem Compal


Marek-26

Doporučené příspěvky

Návštěvník foa

Volal jsem s technickou podporou a operátor mi řekl, že mě nikdo nemůže donutit k výměně modemu. Ať je prý pošlu dop....e a dokud mi funguje koupené CISCO EPC3208, ať ho neměním. Také dost kriticky hovořil o Compalech, byl jsem překvapen jeho otevřeností 🙂 Takže bych čekal jak se bude situace vyvíjet a jestli časem bude VF nabízet odkup, případně něco, v čem není Puma 6. Nenechat se do ničeho přemluvit (pokud nepotřebujete nový HW na 500Mbit 🙂 ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník honziik

Taky mám starý Cisco a doufam, ze to dotahnu až do doby, než Cetin dotáhne optiku, což by mělo být v horizontu čtvrt roku....


x iPad x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník honziik

Prave ze to vtip není, už mám podepsanou smlouvu pro cely dům, takže FTTH bude zakončený každý byt a pak si vyberes operátora, takže napr. Metronet dává 300/300 s pevnou ip za 400kc


x iPhone x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vybrat si můžeš koho chceš, ale pořád to bude jenom podělaný O2, protože jemu patří infrastruktura. Takže za mě rozhodně nebrat, jejich rychlosti jsou prakticky vždy v příkrém rozporu s realitou a ceny za služby nadsazené. O "kvalitě" servisu a podpoře ani nemluvě, jak někoho uloví, tak už je takový klient zajímavý jenom pokud jde o prachy a běda, když má nějaký technický problém.
A ti šašci okolo typu Metronet, co dělají O2 jenom naháněče, škoda mluvit...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CETIN uz opravdu neni O2. Kelner vedel, proc to rozdeluje. U nas v Obchodnim centru si T-mobile vybudoval optickou infrastrukturu, BTS a vysilace. Neno tomu tak dlouho a celou infrastrukturu vcetne nevoho uplinku pro ne dotahl CETIN. Vse stale funguje, navic T-mobile i O2 spolecne vykryli i LTE. Predtim meli jen nano BTS primo na O2 prodejne, vykryti tak do 30 metru okolo prodejny. Standardne propojuji CETIN i pro CRA a jine operatory vcetne Vodafone a to mame UPC/Vodafone dotazene radiem jako 100/100 Mbit s vnitrni optickou pateri... 

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...