Přejít na obsah

Nektere online sluzby nefunkcni pres Vodafone


Návštěvník Kerzak0v
Přejít na řešení Vyřešil Návštěvník Kerzak0v ,

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kerzak0v

Tak po dlouhych peripetiich se mi konecne podarilo neco zjistit s technickou podporou Vodafonu a pry je chyba na me strane, ze nemam nastavenou statickou IP adresu. Snazil jsem se prohrabat nastvenim routeru ale nic podobneho jsem v nastavenich nenasel.

Jde toto vubec nastavit u Zyxel routeru? Nebo opravdu musim vyzdat vymenu routeru na kterem to jde? (ve druhem byte, kde mi sluzby funguji mam od Vodafonu cerny router Vodafone)

 

image.thumb.png.c74f2cbc6142313e2c59966c8f46ed98.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kerzak0v

Tak po dlouhych peripetiich se mi konecne podarilo neco zjistit s technickou podporou Vodafonu a pry je chyba na me strane, ze nemam nastavenou statickou IP adresu. Snazil jsem se prohrabat nastvenim routeru ale nic podobneho jsem v nastavenich nenasel. Jde toto vubec nastavit u Zyxel routeru? Nebo opravdu musim vyzdat vymenu routeru na kterem to jde? (ve druhem byte, kde mi sluzby funguji mam od Vodafonu cerny router Vodafone)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kerzak0v

OK, nasel jsem diky! Mam tady vic pripojeni - musim zmenit na statickou IP adresu u vsech, nebo jen u nektereho z nich? (jaky je  nich pripadne rozdil?)

Kdyz pak prepinam na statickou IP adresu, tak po mne chce vyplnit nejakou konkretni adresu. Zalezi na tom jakou tam konkretne nastavim? Staci kdyz tam dam adresu, kterou v tu chvili budu mit pridelenou?

 

image.thumb.png.b302dba7eb09f1605e5ba8504e1d8c49.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Řešení
Návštěvník Kerzak0v

Tak problem je v tom, ze Vodafone neumi na me optice poskytnout statickou IP adresu. Sluzby tedy nebudou fungovat s zadnym nastavenim a problem je v samotnem Vodafonu 😞 ....FYI pro vsechny co budou mit podobny problem, musite najit jineho poskytovatele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kerzak0v

Technicka podpora koukala na konkretni pripady serveru/aplikaci ke kterym jsem se neuspesne pripojoval a tohle je odpoved. Tady jsem bohuzel taky jiny reseni nedostal 😞 ....pokud nekdo prijde na reseni, tak mu i rad zaplatim, ale bohuzel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...