Přejít na obsah

eSIM, duplikace SIM s identickým telefonním číslem


Návštěvník modeman
Přejít na řešení Vyřešil Ondra - Vodafone,

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Vally
V 21. 9. 2022 v 16:06, davee261 napsal:

Dobrý den, mě by stále také zajímalo proč stále už **několik let** nemáme podporu e-sim do Apple Watch 

Před rokem 

dne 14.6.2021 spustil t-Mobile jako jediný e-sim do Apple Watch

 

dnes je 21.9.2022 a tuto službu Vodafone a O2 furt nikde nemají k dispozici v čem asi bude chyba? 
 

jak čtu komentář od Vodafone tak uvádí že na službě teprve pracovat budou že to je v plánu (takže mi chcete říct že jste ani nezačali? 🤣

Tak dnes je 26.10. a O2 uz ma take LTE watch, takze uz jen Vodafone ne..🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mbradac

Jestli někdo u Vodafone počítá naštvané zákazníky, kteří na tuto službu (dle slibů) čekají už víc jak rok, tak si připočtěte 2ks....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Honza Bartoš

Dobrý den,  na T-mobile funguje SIM a E-SIM se stejným číslem.  SIM je v telefonu  E-SIM v hodinkách.  Když jsou hodinky zpárované s mobilem,  funguje SIM v mobilu a přenáší se to do hodinek,  když se hodinky (Bluetooth) odpojí od telefonu. Například du běhat ven a telefon nechám doma,  začne fungovat E-SIM na hodinkách.   Kdy to takto půjde u Vodafone?  Děkuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to se omlouvám, četl jsem vyjádření VF na předchozí stránce "není možné mít jedno telefonní číslo aktivní na více SIM kartách, pokud chcete mít na jedné nebo obou SIM formát eSIM", z čehož jsem chybně usoudil, že se jedná o souběžný provoz a nikoliv, že to nelze vůbec (což je tedy dost divná věc mimochodem).
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník timonsky

Dobry den. Kdy konecne Vodafone bude podporovat sluzby Apple Watch eSIM? Slibovali pred rokem... Zacatkem roku 2022... Porad nic? Muzete napsat konkretni datum?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...