Přejít na obsah

eSIM, duplikace SIM s identickým telefonním číslem


Návštěvník modeman
Přejít na řešení Vyřešil Ondra - Vodafone,

Doporučené příspěvky

  • Centrum péče

@Lenka_ Hezké ráno, Lenko, podporu eSIM pro Apple Watch plánujeme a podnikáme veškeré kroky, které její využití v Apple Watch umožní. Požadavky výrobce na aktivaci a provoz vyžadují komplexní vývoj v našich systémech pro zajištění online aktivace a správy eSIM. Přesný termín spuštění proto v tuto chvíli říct nemůžeme.

  • -
  • Premium 5G
  • Komplet
  • VTV box
  • Chrudim
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník modeman

Dobrý den. Děkuji za odpověď. Je ale možné, pokud si aktivuji e-sim v hodinkách a mám telefon s podporou e-sim, aby na nich běželo stejné číslo s tím, že aktivní bude vždy jen jedno zařízení? Například, přepnu telefon do offu a automaticky jsem dostupný na hodinkách a naopak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@modeman Dobrý den, to bohužel nejde - jedno telefonní číslo jde vystavit pouze na jednu eSIM (na jedno zařízení). V případě, že byste chtěl dvě SIM karty s jedním číslem, umožňuje to DvojSIMka, o které se zde již psalo, nicméně ta funguje jen na plastových SIM. 

  • -
  • Premium 5G
  • Komplet
  • VTV box
  • Chrudim
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Richard

Dobrý den,

v pátek jem hovořil s operátorem Vodafone a řekl mi, že u Vodafonu rozlišujete tři karty 1. díléná 99Kč/měsíc, 2. Double Sim zdarma (do dvou zařízení stejnmé číslo, přičemž muí jedno zařízení být vypnuto) a 3. Duální Sim, kde je do dvou zařízení, přičemž jedno číslo bude fungovat na dvou zařízeních současně (Smart Hodinky vs. Smart Mobil, obě musí mit podporu LTE) a nabídnul mi i její aktivaci. Jelikož hodinky Samsung s LTE podporou budu kupovat až přístí týden, tak jsem do tohoto termínu odmitnu.

Takže Vodafone, už to umí. Nebo ne?

 

Richard

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník NeRo

Operátor O2 už toto od června umožňuje a to přímo s hodinami Samsung Galaxy Watch 4 nebo 5 s LTE. Tzn. v telefonu je plastová LTE SIM a v hodinkách eSIM. Obě tyto SIM mají stejné telefonní číslo a mohou běžet současné v síti. Takže dotaz na Vodafone, kdy prosím zavedete i vy tuto službu? Děkuji.

Upraveno uživatelem NeRo
Slovosled
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník NeRo

Tak to prosím rychle zaveďte. Uděláte tím radost spoustě lidí, co používají chytré hodinky s LTE. A budete držet krok s konkurencí.

Upraveno uživatelem NeRo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník esim do hodinek

Dobrý den, děkuji za toto forum, hledal jsem informace o e-sim do hodinek, současně sim/esim v telefonu. Docela mě překvapuje, že Vodafone toto ještě neumožňuje, už v lednu 2022, psali, že na tom pracují a brzy spustí a ono stále nic. Já si pořídil Galaxy Watch 5 LTE, rovnou jsem si šel aktivovat e-sim na další zařízení s tím, že jsem si říkal, že to bude normal fungovat, jak jsem byl překvapen, když mi plastovka v telefonu přestala jít  🙂 Fakt jsem nepočítal s tím, že to Vodafone ještě nepodporuje. Vím, že se termíny špatně uvádějí, ale nemůžete přiblížit, na kdy je s tím počítáno, jak jsou s touto funkcialitou daleko? Polovina roku 2023, za 2 roky, do 5ti let 😅 Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...