Přejít na obsah

Modem CH7465VF - nelze uložit kanál WiFi


Návštěvník dpochazka

Doporučené příspěvky

@dpochazka jaký kanál se snažíš nastavit na pevno? Pokud jsi v pásmu DFS, zkus ručně nastavit nějaký mimo pásmo. Potom uvidíš, jestli ti nastavení zůstane, nebo se i v tomto případě posune.

Nevím jaké je přesně pásmo DFS kanálů pro ČR (třeba to někdo upřesní). Zkusil bych omězit šířku pásma jak píše Tomus (20/40 MHz) a kanál nastavit někde dole 36 - 48 nebo potom až 149-165. Aspoň takhle bych to testoval doma.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mazda6style
V 22. 3. 2022 v 8:16, dpochazka napsal:

Zdravím Vás, od posledního upgrade firmware modemu CH7465VF (bílý se SW z novějšího černého) a po nahrání nového SW, jsem prvně řešil jak se do toho vůbec přihlásit, což jsem nakonec přes podporu VF vyřešil - ALE - nyní mám problém:

Máme zarušené Wifi prostředí v bytě okolními byty a potřebuji si tedy nastait kanál, abych se nepotkával s ostatními - na 2,4 Ghz si to pamatuje, na 5 GHz mi třeba po 24 hodinách vrátí kanál na 40, což je nevyhovující, protože se tam biju s jinou sítí.

 

Řešil jste něco podobného?

Ahoj, jak jsi se prosím dostal do webového rozhraní modemu ?  mám taky ten bílý a po upgrade firmware modemu CH7465VF se nedokážu dostat do jeho nastavení -- díky Mara

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mazda6style

to fungovalo do posledního upgradu firmwaru včera - pak byl u nás technik Vodafone a upgradovali firmware a nyní se přes tu IP do webového rozhraní nedostanu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mazda6style

dprochazka výše v tomto vláknu popisuje stejný problém, ale nějak jej vyřešil s hotline VF .- já tam taky volal a neví co se mnou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...