Přejít na obsah

Čekání na technika


Návštěvník Lukino 22

Doporučené příspěvky

Návštěvník Lukino 22

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli stále žije technik UPC které chodí domu nebo všichni už vymřeli protože už celý týden čekám 😂😂 stále výpadky internetu co to vlastní Vodafone tak hrůza zítra Zajdu na Vodafone za tu paní která mi to tam vypisovala jestli tam něco udávala protože už to je otřesné . Když tam volám tak mi řeknou vypněte router na 10min a nic 😂😂😂 furt to samí , a snímá se nedá domluvít říkám už mám cca 5 roků starý router třeba vyměnit ...... zapněte a vypněte router 😂😂😂😂😂😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Čekání na technika

5 roků pro router zase není až taková hrůza, ale záleží co máš za model, jestli něco jiného než Compal, tak by ti ho vyměnit mohli, protože dřív nebo později k tomu stejně dojde.

Ale jinak může být klidně problém třeba se špatným signálem, což by na technické podpoře měli vidět a při troše šikovnosti si to můžeš zkontrolovat i sám,  jinak doporučuji to urgovat a překontrolovat přívodní kabel a konektory od zásuvky k modemu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...