Přejít na obsah

Vodafone a T-Mobile spolu zbudují přípojky


tomus

Doporučené příspěvky

A hele, už tady zase mizí příspěvky. Jak se někdo dotkne bájného Kyslíka, tak je hned zle. Skoro bych řekl, že nejsem na fóru Vodafone, ale na hlásné troubě madame Kellnerové :D

@zajdee Těch pár dědin, kde dávají lišky dobrou noc, to skutečně není žádné měřítko výstavby optiky u O2. Až bude aspoň polovina ze současných zvonkodrátových šneko-netů překlopena z metaliky na optiku, tak dej vědět a můžeme se bavit dál. Upraveno uživatelem Adolf.Shitler
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu T-mobile. Uz podruhe mi prisli do panelaku orodovat (jsem predseda SVJ) ze by chteli k nam dotahnout infrastrukturu. Mam od nich zakladni informacne list. Klasicke FFTH, ale co me zarazilo a dost odrazuje, tak je dole uvedeny kontakt a email a ten je optickykabelostrava@gmail.com

Coz mi teda neprijde jako profi pristup

Upraveno uživatelem Tube
  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice využívám kompletní služby od Vodafone, ale vám že  jako externista Email nemusí mít  s t-mobile.cz, vám to z dřívějších dob

Upraveno uživatelem kautskym
  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 3/18/2022 at 4:34 PM, pkoci said:

Zeptám se, jak je řešeno kabelové připojení v bytových domech? Je optika dovedena až do domu, případně někde před vchod, a následně do jednotlivých jednotek je připojení distribuováno koaxiálním kabelem? Nebo je to úplně jinak?

Mě teď zavedli T-Mobile, natáhl optické vlákno krky připravenými v domě při předchozí rekonstrukci elektriky, udělal zásuvku, v bytě mám ONT Huawei EG8145V5 připojený optickým propojovacím kablíkem do té zásuvky. Kudy to tahali nevím, ale ulice rozkopané nebyly, ale to záleží na lokalitě a typu výstavby, jestli je tam použitelný kolektor.

On 3/18/2022 at 8:30 AM, Daviddvbc said:

Minulý rok na chatě kamaráda jsem měl sim datamanie. Chalupa se nachází na dobrém 4g signálu, poblíž kempovací oblasti. Tuto kempovací oblast, i chatu mého kamaráda obsluhuje jedninná sdílená BTS o2 a T-M. Vodafone zde má pouze edge. Mimo sezonu jsou rychlosti na chatě častokrát i třeba 30/5 Mbps. Když byl ale kemp plný lidí (dle mého mnozí využívali letní akci T-M na neomez. data),rychlost jak na 4g modemu, tak na mobilu o2 i na mobilu s T-M klesla, a zůstávala celé týdny na 0.2 Mbps. Řešením problému tedy skutečně bylo, že lidé odjeli.

 

Nevím, jestli to bylo způsobeno nedostatkem frekvencí v éteru, nebo páteřním vedením, každopádně to byla celkem bolest.

 

Pokud je to lokalita, kde dochází o prázdninách k výraznému navýšení osob, tak to spolu s letní akcí T-Mobile patrně způsobilo naprosté přetížení pásma 800 MHz. Měl jsem loni na chalupě podobný problém, vyřešil to nákup venkovní antény a vynucení pásma 1800 MHz na modemu.

Upraveno uživatelem xtonda
  • Souhlasím 2
  • Nesouhlasím 1
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Slamb napsal:

obchodní zástupce od t-mobile by měl mít email na t-mobile.cz 🤔 no je to nějaký divný 🤭

ale ve výsledku je to jedno, důležitý je, aby dům připojili 😄 

No nevim, moc duvery ve me nevzbudili. A GPON mame zatim Podu, cele to jednani nevzbuzuje duveru. Takze dikud se toho nechyti nekdo profi, ma T-mobile smulu

  • Zmatený 1
  • Smutný 1
  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...