Přejít na obsah

Připojení k PS5


Návštěvník Whiler

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • Centrum péče

@TommyB Hezký den, jak už zmínil @tomus, pokud se připojujete přes mobilní síť, tak máte NAT type 3 a s tím si Play Station nemusí poradit. Řešením je aktivace veřejné IP adresy, kdy se změní NAT na typ 2.

Pevnou IP adresu nabízíme k některým typům připojení, podrobně to vysvětlujeme zde: https://www.vodafone.cz/pece/internet-data/internet-v-pocitaci/pevna-ip-adresa/

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj všem,

 

řešil jsem stejný problém. Na Wi-Fi jsem neměl žádný problém, ale na datech se mě to nechtělo spojit se stejným kódovým oznámením.

Našel jsem způsob jak to vyřešit aspoň u mě. Doma mám připojení přes O2 modem se SIM. A data mám taky neomezený O2 na mobilu. Pokud máte stejný problém můj postup byl následující. 
 

Spojit PS5 se zařízením
Vyzkoušet na Wi-Fi funguje půl cesty už máte.

Pokud to na mobilních datech nejde, tak už člověk musí nastavit pár věcí na PSku a routeru.

Nastavit si síť na PSku ručně, tím zajistíte zrychlení transferovaných dat mezi PSkem a routerem, mě to osobně udělalo z 10mb/s na 21mb/s.

Dále je potřeba na Vašem routeru/modemu zapnout funkcni UPNP a dále PortForwardovat porty sloužící pro Playstation network služby.

Důležité, ale je kdy se na datech připojím je, že Psko musí spát. Jak je zaplé a zároveň se k němu chcete připojit tak to nejde. 

 

Pokud uděláte vše dle tohoto manuálu viz odkaz níže, tak by to mělo fungovat. Apoň u mě to fungovalo potom na první dobrou.

https://youtu.be/3lWwjUJfTzo

 

Snad Vám to také pomůže

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ale uživatel nemá veřejnou IP adresu, tak tento návod nejspíše nepomůže, protože podle popisu to vypadá jen na obejití natu v domácí síti.

Na počítačích funguje multiplayer automaticky a zdarma i za natem, u konzolí si výrobci za multiplayer nechávají platit a ještě požadují veřejnou ip a portward nebo rovnou konzoli vystavit do internetu přes DMZ. 

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...