Přejít na obsah

Nejde se přihlásit do Můj Vodafone


Návštěvník FioFioFio

Doporučené příspěvky

  • Centrum péče

@Radomír Polách Pěkné dopoledne, pro registraci na stránkách https://www.vodafone.cz/overeni-udaju/ zadáváte variabilní symbol exUPC služeb a postupujete podle pokynů na obrazovce k vygenerování hesla pro komunikaci. Můžete si také potom nastavit přihlašování e-mailem. Pokud nemáte aktivní přihlašování e-mailem, tak se do Můj Vodafone přihlásíte číslem služby (v případě pevného připojení nebo televizních služeb začíná číslicí 8 nebo 9) nebo číslem plátce (informace máte v SMS zprávě) a heslem administrátora.  

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB
  • -
  • VF Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník KejPi

Mam to uplne stejne, to je neuveritelny amaterismus. Nejdriv mi prisla SMS na cislo, co jsem mel registrovany u UPC, ze me budou prevadet, internet vypadl, ale neprislo, ze me prevedli. Pak jsem se po tydnu podival na stare cislo, ktere mam u VF, ale uz leta nepouzivam a tam mi napsali, ze jsem byl prevedeny a ze mi prihlasovani do Samoobsluhy zustava stejne. Tam se porad prihlasim pod tim starym telefonnim cislem, ale internet tam samozrejme neni a na ex-upc uz se neprihlasim. Overeni pres variabilni symbol taky nefunguje a zadne cislo platce nemam. 

---

Není možné ověřit
Zadaný variabilní symbol služby není možné ověřit. Zkontrolujte prosím správnost zadávaných údajů a vyplňte formulář znovu.

---

Fakt nemam cas travit hodiny cekanim na zakaznicke lince.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@KejPioverovaci způsob jsem opravdu dělal u známe jak je psaní na webu a vše proběhlo v pořádku 

jeste záleží zda k tomu původnímu telefonimu číslu mate administrátorske heslo či uživatelské 

Upraveno uživatelem kautskym
  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník KejPi

Vzhledem k tomu, ze jak pro UPC tak pro stare nepouzivane cislo VF jsem ten, kdo podepsal smlouvu a plati faktury, tak bych cekal, ze jsem administrator se vsemi pravy, protoze nikdo jiny do obou uctu nema pristup. Resp. jen do VF uctu, UPC ucet uz mi nefunguje, takze uz tam nemam pristup ani ja 😞 

Ale to, ze jedna SMS mi prisla na cislo registrovane pro UPC a druha na nepouzivane VF cislo, je znamka neuveritelneho bordelu - proc mi cokoli posilaji na stare cislo? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@KejPiPěkné odpoledne, určitě vám zavoláme a na ověření údajů po převodu služeb se s vámi podíváme, jen nás prosím kontaktujte přes https://m.me/vodafonecz, pokud máte účet na Facebooku, je to v tuhle chvíli nejrychlejší. Případně nás můžete kontaktovat také na e-mailové adrese poradime@vodafone.com.

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB
  • -
  • VF Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Vlastulin

Ja pevný internet Vodafone cca.14mesic ,nic za těch 14 měsíců jsem se ani 1 nepřihlásil číslo služby nebo plátce stranka se obnovuje (nastal problém skuste později 😃mazec

Mobilní číslo mám předplacené takže pro operátora je jednoduchá po cca2 hod obnovittel číslo a aby toho málo nebylo tak druhý den jak se se domluvily že mu to nejde nemůže se tam též dostat,mi zavolal s nabídkou novehotarifu o přihlášení do aplikace Vodafone nechtěl slyšet dávám palec 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Vlastulinchtelo by to se uklidnit a pred odeslanim prispevku si ho radsi jeste jednou precist...tomu, jak pises, nemuze nikdo porozumet. Tohle nevypada ani na prekladac v pripade, ze bys byl cizinec. A chran buh, nechci nikoho vychovavat, jen proste nerozumim reci tveho kmene.

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...