Přejít na obsah

Dvojí platba za jednu službu


Návštěvník PavelP

Doporučené příspěvky

Návštěvník PavelP

U UPC jsme platili vždy na měsíc dopředu, tj. od 1. - 28.2.2022. VODAFON uvádí, že budeme platit až po odebrání služby, tzn. na konci měsíce. Proč mám tedy platit za únor VODAFONu, když UPC peníze na měsíc únor dostali na začátku února??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Dvojí platba za jednu službu

Taky něco takového. 

Nová faktura po změně placení na INKASO (horní 2 řádky) a předchozí faktura SIPO (horní 2 řádky) + současně přesunutí exUPC služeb pod dlouholetý Vodafone zákaznický účet a tím i změna fakturačního období. 

Zdá se, že 4.2. - 15.2. jsem zaplatil 2x. 

Reklamováno, uvidíme, co vymyslí. 

 

image.png.4779f311fd1dce06384b75624b2689cb.png

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@PavelP @Technikus

Hezký den, zhruba do měsíce dochází k vyrovnání případného přeplatku a jeho převedení do Vodafone Vyúčtování. Jak rychle to proběhne, to záleží hlavně na tom, kdy má zákazník zúčtovací období a kdy proběhlo převedení služeb. Obecně ale platí, že pokud zaplatíte všechna vystavená Vyúčtování, bude vše v pořádku a rozhodně ve výsledku nebudete platit nic duplicitně, vše zohledníme 🙂

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Technikus hlídej si hlavně to následující vyúčtování. Tam ti to nejspíš vyrovnají. Hlídal jsem dvě migrace a přesto, že částky byly "průběžně takové nějaké divné" finální vyúčtování bylo v pořádku. Jestli dobře pamatuju, tak za jednu internetovou přípojku jsem nakonec platil třeba jen 80,- peněz. 

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem volal na Vodafone linku a už během chvíle svítil přeplatek v samoobsluze a dnes mi dokonce přišel e-mail - opravný daňový doklad.

Takže když jsou nesrovnalosti, nebát se ozvat, i když teda dovolat se resp. dočkat se živého operátora bylo na delší chvíli čekání. 

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...