Přejít na obsah

Horizon GO


Návštěvník Ralziel

Doporučené příspěvky

Návštěvník Ralziel

Nene, si nerozumíme, na ten odkaz co jste mi poslal jsem se přihlásil pod tím starým heslem a ukázalo mi to právě že už jsme převedený do Vodafone, ale tam to chce opět po mě přihlášení, ale tam se prostě ničím nepřihlásím... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze jsze se neprihladil. Nebylo do ceho. Pri pokusu o prihlaseni Vas to upozornilo, ze jste prevedeny. V tom pripade volejte na Vodafone linku. Musite ziskat nove prihlasovaci udaje a pak si vygenerovat prohlaseni na Vodafone TV. Rovnou doporucim nastudovat, na cem vsem Vodafone TV nefunguje, kvuli DRM ochrany a nekompatibility... Tady na foru o tom je velmi dlouhe pojadnani

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@Ralziel Dobré odpoledne, pokud u vás nebyl technik a nedošlo k výměně zařízení, najdete všechny informace na https://www.vodafone.cz/prevedeni-sluzeb/. Přihlašovací údaje do Můj Vodafone získáte ověřením na stránce https://www.vodafone.cz/overeni-udaju/.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ralziel

Dobrý den,

 

po komentářích a radách jsem šel za rodiči a vysvětlil jim, že jim něco přijít muselo... Nakonec jsme pátráním v emailové schránce email s přestupem a postupem k registraci našli a úspěšně zprovoznili. Tímto děkuji všem za rady a pomoc. 🙂

Upraveno uživatelem Ralziel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...