Přejít na obsah

Odkup modemu


Návštěvník Kuba

Doporučené příspěvky

Přitom stačí mít retenční cenu služby a už to nebude třeba řešit, i když je na faktuře stále položka pronájem zařízení.

Už se ta faktura platí o něco příjemněji . 

 

Pronájem má samozřejmě smysl - záruka, podpora zařízení apod. 

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono hlavně to, co Vodafone dělá, je nelegální dle evropského práva (a pak že je EU nanic). Buď můžou ja konec sítě označit modem, ale pak ho nesmějí pronajímat separé (usí to být součástí služby), anebo to není kone sítě a pak má uživatel právo na vlastní modem.  Více viz: https://www.techforum.cz/topic/39150-ch7465lg-lc-z-německa/?do=findComment&comment=440744

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Praha 8
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jabadabadooo

Země se rozhodně nezachvěje, ale zkusit žalovat kolos VF samozřejmě můžeš. Mám odkoupený modem už cca 5 let, ještě od UPC a za tu dobu jsem místo pronájmu (cca 60měsíců x70kč rovnajícím se 4200 peněz) zaplatil půlku, oproti tomu, když jsem ho za 2100 Kč kupoval. Tak nějak jsem to onehdá i myslel. Stalo se, že po dvou letech. kdy jsem modem vlastnil, tady v létě udeřil blesk a šlo to od centra UPC po kabelu do TV, modemu a MMC. Modem KO. Psal jsem na UPC, že asi budu muset koupit nový modem a bylo mi sděleno, že uznávají případ "živelné pohromy" a modem bezplatně vyměnili. A samozřejmě roky jdou dál, takže já k těm ušetřeným 2100 Kč přidávám měsíčně dalších 70Kč. Spočítej si, kolik asi ti chudáci měsíčně tratí za modemy, ze kterých nesosají pronájem. A nějaký kecy o extra podpoře pronajatých zařízení ať si VF, nebo zdejší přispěvatel nechá pro svou babičku. Pokud je právní cesta, žalujte je !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blesk rozhodně nešel od nějakého centra UPC, ale mohl jít tak akorát přes uzemnění přímo v domě. A že UPC akceptuje živelnou pohromu u odkoupených zařízení je velmi vstřícný krok ze strany operátora a v podstatě i ojedinělý. Nikdo jiný toto neuznává a klient si musí vše nanejvýš vyřešit se svoji pojišťovnou (pokud má pojištění domácnosti).
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja mam modem odkoupeny desatym rokem a to je 2100,- za odkup vs. 8540,- (10l a 2m) za pronajem. Jen jednou jsem v GES kupoval nahradni zdroj za 45,- a cisco drzi. Ale ted cekam, kdy budu donucen jej vymenit. 

Upraveno uživatelem Tube
  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...