Přejít na obsah

Odkup modemu


Návštěvník Kuba

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kuba

Dobrý den,

Při sjednávání smlouvy na pevný internet před 3 lety mi na UPC řekli, že modem je možné odkoupit. Když jsem se na to teď ptal na infolince Vodafone, tak mi řekli že odkup možný není. Je to skutečně tak? Řešil jste to někdo?  Přijde mi nesmyslné platit měsíčně 70 Kč za něco, co stojí 2000 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Odkup modemu

@Kuba tohle téma se tady probírá dost často. Nejde to. V principu mě to taky štvalo (měl jsem vlastní Technicolor). Kdyby to šlo, nákup bych zvažoval. Na druhou stranu, když se přes to přeneseš, tak tě to v ekonomicky aktivním věku nepoloží. Já mám s tímhle systémem "tady máš internet ale navíc musíš používat za další poplatek naše zařízení" trochu psychický problém. Vzhledem k nastaveným podmínkám a nemožnosti volby bych bral o fous přátelštější cenu pronájmu. Potom bych tyhle spekulace cobykdyby o něco ochotněji hodil za hlavu.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lepší vidět, že ti zdražli internet s modemem (dohromady), než že ti zdražili pronájem modemu nad částku, kterou nějak nejsi ochotný akceptovat.

Na druhou stranu - konkurence prý by měla na volném thu tlačit ceny dolů (jsem kdesi slyšel) 🙂

No řešíme tady marginální kraviny. Prostě to nejde, z toho je potřeba vycházet.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když sleduji stránky Vodafone, tak vidím spíš opačný trend, zatímco nedávno na webu měli všechny ceny sloučené včetně koncových zařízení, Tak nyní už je to komplet rozdělené, jak u internetu tak u televize, ona ta cena bez těch 70 Kč nebo i víc vypadá prostě líp.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ale poplatky navíc taky nevypadaj dobře 🤔 třeba jedna nejmenovaná lokální konkurence je v tom přeborník - samotnej internet 1000/100 za 899, k tomu dorovnání uploadu +99, k tomu veřejná ip +99, k tomu dvoupásmovej modem +169 (bridge +59) a hned ten samotnej internet vychází na 1266 měsíčně 😂 tak snad se časem u vodafonu nevyklubou žádný další příplatky 🤔

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb připnutý a odepnutý toto téma

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...