Přejít na obsah

Objednání služby


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Ahoj

 

Chci se zeptat, kdyz si objednam sluzbu k pripojení internetu od Karnevalu, za jak dlouho muzu pocítat s pripojením?

Pritelkyni se ozvali az za mesic tak utekla k ADSL ale zjistila ze to byla chyba.

Ale i tak je to velmi dlouho. Telecom je v tom rychlejsi cca. 10dnu.

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

 

Chci se zeptat, kdyz si objednam sluzbu k pripojení internetu od Karnevalu, za jak dlouho muzu pocítat s pripojením?

Pritelkyni se ozvali az za mesic tak utekla k ADSL ale zjistila ze to byla chyba.

Ale i tak je to velmi dlouho. Telecom je v tom rychlejsi cca. 10dnu.

Diky

 

pokud máš vybudovanou zásuvku v bytě, tak cca 3-10dní, momentálně dle lokalit je dost velký "hukot" s digiTV.

 

David Mikeš 606-477477 obchodní zástupce Karneval Brno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych mel taky dotazek. Vybodnul jsem se na net od Karnevalu /jestli to tak pujde dal, udelam to i s TV)...meli by mi vratit zalohu za modem (dohodl jsem se, ze slozenkou). Jenze uz to bude mesic a slozenka nikde. Ma nekdo z vas zkusenost,jak dlouho budu na ten svuj litr cekat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Musis je uhanet - ja to neudelal a od podepsani smlouvy do zapojeni uplynulo 11 mesicu.

 

Já je uháním abych mohl vůbec podepsat smlouvu :roll: Mám ADSL od Telecomu, které hodlám zrušit i s tel. linkou, ale začínám nad Karnevalem pochybovat :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

Thorough : No, koukam ze se ten postup nak zmenil.... v prosinci minulyho roku sem proste objednal, ted uz nevim jestli jeste ten den nebo az ten dalsi zavolali zpatky aby dohodli termin instalace kterej byl cca za tejden..... a smlouva se podepisovala tomu technikovi co prisel....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mill

ke me kdyz prisel technik tak mel jen jeden papir s podminkama ze dvou a kdyz sem mu to rikal, tak prej at to podepisu a zbytek si mam precist na netu az se pripojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Musis je uhanet - ja to neudelal a od podepsani smlouvy do zapojeni uplynulo 11 mesicu.

 

Já je uháním abych mohl vůbec podepsat smlouvu :roll: Mám ADSL od Telecomu, které hodlám zrušit i s tel. linkou, ale začínám nad Karnevalem pochybovat :shock:

 

Hotovo... Zavolala slecna, dohodli jsme termin podpisu smlouvy + predani SIB a ve stejny den prisel technik zapojit inet. Sice nefungoval protoze byl nejaky problem v siti, ale hned druhy den opet prisel technik a problem vyresil. Tak nejak si to predstavuji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník

Neukvap se s Karnevalem. Jestli chceš pevnou linku zrušit, nech si ji jen vypojit (stojí to 1Kč, půl roku ti ji nechají, ale nemůžeš volat). Eurotel testuje TV vysílání po drátech, jak to všechno bude, je zatím nejasné, ale jasné je, že budou potřeba ty dráty Telecomu. Měli by s tím vylézt někdy v říjnu, pak se uvidí, jestli to stojí za to nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...