Přejít na obsah

NEvyžádané hovory ze zahraničí


Návštěvník Martin Mašek

Doporučené příspěvky

Návštěvník Martin Mašek

Dobry den, ma zde podobny problém někdo jako já? Denně mi volají telefony ze zahraničí, nejde o prozvánění, ale o dlouhé volání, cca 15 denně. Dočetl jsem se, že má s tímto problém pouze Vodafon a to už několik let. Je to opravdu obžejucíc, trvá to už více jak rok a je cca 10 denně, někdy více. Změna čísla je pro mě pracovně obtížná a ikdyž mi volají lide ze Slovenska, tak jsem se rozhodl jednoho dne tyto hovory blokovat kompletně, půlka operatorů tvrdila, že to lze, bohužel mi pokaždé blokli ani nevím co, ale nezamezili tomu. Půlka zas tvrdí, že to ani nejde, přijde mi jako, kdyby si ze mě dělali dobrý den. Proč toto Vodafone aspoň nezavede, když má s tím to už pár let problémy? Myslím tím možnost blokování příchozích, klidně spolu s odchozími zahraničními hovory. Ostatní operátoři toto nabízejí.... (Pro doplnění je to vždy +44 anglie, občas se nějaké číslo opakuje, ale většinou je jiné)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ Martin Mašek S příchozím hovorem může dost těžko mít problém jenom Vodafone, protože ti někdo zjevně volá na tvoje číslo - a že by dotyčný volající řešil operátora, u kterého jsi, to asi sotva. Takže udělat blokaci hovorů přímo v telefonu, mělo by to jít i dle předvolby, tj. 0044 (+44)
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Martin Mašek

Zablokovat to asi tezko muzu, kdyz je to pokazde jine cislo, to bych musel kazde ukladat a blokovat a bylo by to zbytecne, kdyz je to skoro pokazde jine.  Na Vodafone narazim jen proto, ze jsem se na internetu docetl pokazde jen o Vodafonu, co se tyce techto problemu. Je mozne, ze ze zahranici cili na tuto predvolbu a to pouze nahodne. Ale to je jedno. 

Viz prispekevek vyse, muezete mi prosim prozradit, jak se Apka jmenuje? To by cely problem resilo. Ale mam bohuzel Apple telefon. Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Martin Mašek

Prijde mi velice podivne, kdyz zablokuji konkretni cislo +44, ze to zablokuje vsechny s touto predvolbou, kazdopadne si tim jisty nejsem a urcite vyzkousim. Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@Martin Mašek Dobré odpoledne, Martine,

chápu, že tohle je nepříjemné 😕 Na straně sítě příchozí hovory ze zahraničí blokovat nejdou, tak snad vám pomůžou rady výše k blokaci na straně telefonu. Jinak ta situace se určitě netýká jen Vodafonu, bohužel se tomu těžko zabraňuje, ale pokud zjistíme nestandardní provoz ze zahraničí, tak to samozřejmě řešíme a případné obtěžující volající blokujeme. 

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...