Přejít na obsah

Vodafone TV na smart televizi


Návštěvník Roman
Zprávu přidal Ondra - Vodafone ,

Přehled podporovaných systémů u chytrých TV najdete v Centru péče.

Doporučené příspěvky

Tak jsem app prave vyzkousel, TV je Samsung rok 2021. Nevim jestli jsem zmlsany od konkurence, ale obcas se to chova jako bych nezmackl tlacitko, porad je to takove tezkopadne a obcas neprehledney ze nevim co zmacknout abych se dostal kam potrebuji. Aspon se ale neco deje, treba se to casem vyladi. 

  • -
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkem mrzuté, takovou dobu čekám na appku, až mi televize vyšla z módy. Fakt k naštvání... 

S tím výkonem mi to přijde trošku jako alibismus, když konkrétně na 2017 jedou aplikace jako SledováníTV, Netflix, O2TV bez problémů a svižně. 

Vidina aplikace pro Samsung bylo dlouho to poslední, co mě u Vodafonu drželo. Mohl jsem ušetřit dřív, holt jsem opět důvěřoval...

image.png.174121550a6962cd9f2005dc3c4e44cb.png

  • Souhlasím 4
  • Nesouhlasím 1
  • Basic 250 Mb/s
  • Super +
  • Komfort
  • CA modul, Compal
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je třeba to porovnávat se set top boxem, ne s chováním jiných konkurenčních aplikací. 

V tu chvíli je aplikace na Tizenu svižná a plynulá, proti tomu je set top box šnek. 

Například když kliknu na EPG, je tam. Posunu-li se všemi směry jde to svižně a okamžitě je vše načtené. 

Jo, spuštění zpětného shlédnutí trvá cca 3s, ale přetáčení, zastavení, znova spuštění je už plynulé. Kolikrát jsem něco přetáčel na set top boxu a ten se z toho uvařil, až někdy i zpětné shlédnutí spadlo, ukončilo se a já mohl znovu. 

Trošku jsem se bál, aby při přehrávání nebyla ponížena rychlost internetu a není. I při online vysílání /zpětného shlédnutí naměřím dle smlouvy svých 300 /20.

Jediné, co se mi proti původnímu chování origo Samsung Smart ovladače změnilo jsou kroky na otevření EPG. Při připojeném a spárovaném set top boxu jsem měl EPG promáčknutím CH+/CH-, teď to nefunguje a musím tlačítko zpět / televizní program. 

I přesto jsem spokojen. 

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@Michail Hezký den, jde o to, že po schválení aplikace Samsungem a jejím zařazení do aplikačního obchodu dochází vždy k podpoře "o 5 let zpátky". Protože aplikace vyšla v květnu 2023, jsou automaticky podporované modelové řady od roku 2018.

  • Zmatený 2
  • Smutný 1
  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím že to není ani o stáří televizoru, ale spíš o tom jaká verze operačního systému (firmwaru) v daném televizoru běží, pokud je tam nějaká starší verze, kterou už výrobce televizoru neaktualizuje a která už není v aplikaci od Vodafone podporována, tak tam prostě nepoběží a záleží tak spíš na Vodafone jak starou verzi operačního systému bude podporovat.

Jinak já tu mám doma třeba televizor Panasonic, starý asi osm let, první co na něm přestalo fungovat bylo YouTube, zatím to co třeba Sledování TV, nebo Netflix je tam do dneška.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím tak mi dneska přišel update na android tv (Philips) aplikace sice déle najíždí ale přestalo to nepříjemné cukání. A obraz je plynulejší a hlavně je svižnější rolování v seznamu kanálů kdy se starší verze nepříjemně škubala nebo nenacitala obsah takže nešlo přehrávat. Tak to vypadá že se sáhlo na optimalizaci. A už je i použitelná. Teď už jenom řazení kanálů a bude to v pohodě.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Nemam
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...