Přejít na obsah

Vodafone TV na smart televizi


Návštěvník Roman
Zprávu přidal Ondra - Vodafone ,

Přehled podporovaných systémů u chytrých TV najdete v Centru péče.

Doporučené příspěvky

Návštěvník parilpetr6

Dobrý den, vidím, že termínu vydání aplikace pro Samsung se asi nedočkáme. Na prodejně mi bylo řečeno, že by to mělo být přelom ledna a února. Zatím pořád nic a informace žádné. Asi si raději pořídím set top box, protože čekat se mi nechce, zvlášť když nevím jak dlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@parilpetr6 Pěkný den, ten termín kolegové rozhodně nemohli mít potvrzený a omlouvám se, že vás uvedli v omyl. Přesně toto je důvodem, proč dopředu neříkáme datum vydání, dokud není 100% jisté. Věřím, že aplikace pro Samsungy by mohla dorazit poměrně brzy, ale žádný konkrétní termín vám dopředu slíbit nemůžu, při testování a certifikaci od výrobce se toho ještě může stát poměrně dost.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník parilpetr6

...děkuji za odpověď..jde mi jen o to, jestli má smysl pořizovat set top box..pokud to bude trvat do měsíce tak počkám...pokud je předpoklad delší než měsíc,tak pořídím dočasně set top box..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jakmile vyjde aplikace na Smart TV, bude možné set top box vrátit a využívat služby bez něj? 

Vlastnosti televize zůstanou 1:1, nebo tam budou nějaká omezení/rozdíly ve sledování přes set top box vs. přes aplikaci? 

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@Technikus Služby můžete bez boxu s tarify Komfort a Komplet využívat už teď 🙂 Jen pozor - bavíme se o Vodafone TV připojené přes internet. Rozdíl mezi boxem a aplikací pro chytré TV je samozřejmě v ovládání, v set-top boxu je dostupné vlastní řazení programů, ale jinak mě teď nenapadají nějaké zásadní odlišnosti. Programová skladba je stejná.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Marek-26 Více kanálů přes DVB-C znamená, že přes internet, jakmile bude nějaká aplikace pro Smart TV, tak nebude programová nabídka 1:1 v případě mého balíčku TV Komplet?

Jak poznám plnohodnotné DVB-C, tedy místo/lokalitu, kde nepůjde využívat TV bez boxu/CA modulu? Přípojku mám na sídlišti v panelovém domě na Praze 13 a rád bych v budoucnu po zprovoznění aplikace na Smart TV chtěl ideálně vrátit set top box, zrušit tím pronájem a fungovat v rámci televize. Ale nevím, zda to vlastně bude funkční, lepší, rychlejší, plynulejší a vůbec realizovatelné.     

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...