Přejít na obsah

Vodafone TV na smart televizi


Návštěvník Roman
Zprávu přidal Ondra - Vodafone ,

Přehled podporovaných systémů u chytrých TV najdete v Centru péče.

Doporučené příspěvky

Návštěvník loos0
V 20. 9. 2022 v 18:42, Marek-26 napsal:

Aplikace na Apple TV určitě nebude letos. WebOS a Tizen by letos či do konce fiskálního roku (31.3. 2023) být mohly (termín bez jakékoliv záruky). Díky nedávným problémům s Vodafone TV se síly soustředí na nalezení a opravu chyb, vše ostatní se tak dostalo "na druhou kolej" (platí i o podpoře Chromecastu). 

Dobrý den, máte, prosím, nějaké aktuální info k tv LG - WebOS? Díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondřej Doubrava

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zdali opravdu funguje bez větších technických fíglů podpora Vodafone TV na "Google Chromecast with Android TV (4k i HD verze)", kvůli jednomu dočasnému řešení. Zkrátka koupím nejnovější Chromecast s tímto operačním systémem, půjdu do Google Play (který je předpokládám defaultním obchodem), stáhnu aplikaci Vodafone TV a nastavím. I zdejší fórum mi v této otázce přijde trochu rozpolcené, ale předpokládám, že takhle zhruba už to pár měsíců funguje. Díky předem za ujištění. :-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak, 

mám Google Chromecast HD a Vodafone TV není ve výchozí nabídce aplikací, ale nutno přes hlasové ovládání: "open Google Play Store" a tam jsou kdejaké aplikace včetně Vodafone TV.

Někdo psal, že se mu aplikace Vodafone TV odhlašuje a musí se často přihlašovat, zadávat jméno a heslo. 

Já mám Chromecast cca od listopadu a přihlášení pořád drží. 

 

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám žádnou zkušenost s chromecastem, dá se ovládat i třeba pomocí mobilu aby nebylo nutné šaškovat s hlasovým ovládáním? 

A když třeba na mobilu budu sledovat ivysilani a odešlu to do chromecastu, chápu dobře, že app ivysilani na mobilu můžu pak vypnout a chromecast pořád poběží? (a ovládat to video pak budu přes app Google Home) 

(Trochu jsem googlil ale na toto jsem odpověď nenašel)  Díky 

 

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chromecast 4 má svůj vlastní systém. Už to tak není jak předchozí verze, kdy to fungovalo jen pomocí sdílení, bez vlastního OS.

Chromecast 4 běží i nezávisle na jiném zařízení, ale samozřejmě lze i např. z mobilu na něj poslat rozhlídnuté video z YouTube. 

Ono to šaškování je jednou, než si to nastavíš, stáhneš. Pak už hlasově nemusíš. Stažené /instalované aplikace z Obchodu Play budeš mít na domácí obrazovce co by zástupce připravené ke spuštění. 

 

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Ivo2003 napsal:

A když třeba na mobilu budu sledovat ivysilani a odešlu to do chromecastu, chápu dobře, že app ivysilani na mobilu můžu pak vypnout a chromecast pořád poběží? (a ovládat to video pak budu přes app Google Home) 

(Trochu jsem googlil ale na toto jsem odpověď nenašel)  Díky 

Na mobilu se ti přehrávání přeruší a bude se přehrávat na obrazovce televizoru a pomocí dálkového ovladače od chromecastu, či televizoru pokud umí HDMI CEC, nebo přes mobil můžeš přehrávané video ovládat a obrazovku mobilu klidně zhasnout, nebo na něm pracovat v jiné aplikaci, protože stream už potom běží mezi internetem a Chromecastem a mobil slouží pouze jako ovladač, .

ale není to úplně totéž jako když iVysílání spustíš přímo přes aplikaci přímo v Chromecastu, protože tam se potom pohybuješ pomocí ovladače v prostředí aplikace, zatímco v prvním případě pouze ovládáš přehrávané video a jakmile ho ukončíš, vrátíš se na domovskou obrazovku chromecastu

Asi dva roky jsem používal Chromecast 3 a nedávno jsem také koupil Chromecast HD a lituji toho že jsem to neudělal dřív, protože tahle verze s Androidem nabízí mnohem víc možností.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...