Přejít na obsah

Vodafone TV na smart televizi


Návštěvník Roman
Zprávu přidal Ondra - Vodafone ,

Přehled podporovaných systémů u chytrých TV najdete v Centru péče.

Doporučené příspěvky

Návštěvník kabitech

Ok, přidám taky svou zkušenost -  jsem docela mile překvapen - jak mě to na Shield-u  běží - samozřejmě má to své mouchy - zmíněno již předcházejícími pisately -  je to trochu těžkopádnější (zvlášť v porovnání s tím SledovaníTV),  na tom TV Guide  by to chtělo taky zapracovat,  -  ale  jinak  tedy za mě palec nahoru

👍

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Medvěd napsal:

Hele, pro zajímavost: funguje to někomu na nějakém androidním mediacentru? Na jakém? Já skončil s MV1803  /root, odemknutý bootloader?/
Jiná TV žádný problém nemá a funguje...
 

Mám Chromecast 4 s Google TV a Thomson THA100 a na obou zařízeních aplikace funguje. Možná díky google certifikaci, kterou obě zařízení mají. Aplikaci jsem otestoval jsem jen krátce, ale na žádný zásadní problém jsem zatím nenarazil.

Hodně mě potěšilo přetáčení, kdy je vidět náhled pořadu a dá se tak poměrně přesně posouvat na požadovanou pasáž. Škoda, že při dosažení konce pořadu podle EPG +15 minut nepokračuje přehrávání dalším pořadem.

Snad se začíná blýskat u Vodafone na lepší časy.

  • Super 500 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • Compal, 4 x CA modul
  • Brno - Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, lynx-cz napsal:

Funguje na Xiaomi Mi Box S

Je potřeba zmínit, že Xiaomi Mi Box S jako jeden z mála chytrých TV krabiček má podporu certifikace Widevine L1 (tedy Netflix, Amazon Prime až do rozlišení 4K) narozdíl od spousty jiných zařízení.  

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz na někoho z Vf.Budou se v rámci app pro Android tv(následně op.system pro LG a Samsung) doplňovat chybějící tv stanice, které v tuto chvili chybí oproti nabidce v stb.Chybi Power tv,Chuck tv,Inside tv,čínské tv stanice.Že chybi nějaké regionalni stanice chápu,protože i v stb jsou rozděleny podle krajů a v app je asi těžké to stejně  selektovat.

Upraveno uživatelem namec
  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@namec Stanice označené v přehledu hvězdičkou v aplikaci nejsou, to platí i pro webový přehrávač nebo mobilní aplikaci. Mezi ně se řadí třeba čínské TV stanice.  Insight a Chuck jsou ve 4K a tam může být příčina, zkusím ověřit.

Upraveno uživatelem Ondra - Vodafone
Odstraněna chybná zmínka o Polaru
  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...