Přejít na obsah

Vodafone TV na smart televizi


Návštěvník Roman
Zprávu přidal Ondra - Vodafone ,

Přehled podporovaných systémů u chytrých TV najdete v Centru péče.

Doporučené příspěvky

@homberg Nevím, zda jsem to někam psal nebo jsme to nakonec neodeslal. Ale dokud aplikace nebude vydaná, tak nikdo nepotvrdí termín vydání. Těch termínů už bylo, ale vždy se našlo něco, proč vydání aplikace nakonec nedostalo zelenou. Lepší je nevydat nic než vydat nefunkční nedodělek. A to se v dnešní době vývoj SW ubírá tím směrem, že se honem něco vydá a pak se to fixuje, ale elementární funkčnost by to mít mělo (když to není třeba registr řidičů, kde si za to ale mohl stát sám). 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lucie

Tak jsem myslela že detem pres chromecast na starší tv spustim vodafone tv a??Jo jo zlatý ovčí.To je stejně jako se zrychlenim internetu z 50 na 100 mb s, jediný ci je rychle tak to je účet, sice nevim za co když to nemaká ale snad už se to zlepší....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Romul

Dnes jsem stahl aplikaci Vodafone tv pro Android z Google play a funguje paradne, diky. Jen by mne zajimalo, mam tim padem zbytecne setopbox Vodafone tv za 120,- mesicne. Sel by vratit, ci vymenit za navyseni sluzen zhruba v te cene? Mam Komfort. dekuji Romul

Upraveno uživatelem Romul
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Romul radši si nejprve vyzkoušej

 jak ta aplikace bude fungovat, přece jenom pokud máš set-top box připojený koaxiálním kabelem přes DVB-C, tak spolehlivost a kvalita vysílání bude určitě na vyšší úrovni. Pokud máš ale OTT verzi boxu připojenou pouze přes internet, tak je to asi jedno.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...