Přejít na obsah

Vodafone TV na smart televizi


Návštěvník Roman
Zprávu přidal Ondra - Vodafone ,

Přehled podporovaných systémů u chytrých TV najdete v Centru péče.

Doporučené příspěvky

Protoze tohle tema myslim zajima mnoho uzivatelu Vodafone, pojdte zde o tom diskutovat. Bude tahle super apka dostupna jeste letos (2022)? Kdyze vlastne Voafone koupil UPC? Prosim, nezminujte se o konkurencnich aplikacich (durazne varuji pred O2! ), hrozi totiz vymaz, jak se tu jiz stalo.

P.S. doufam, ze zalozenim tohoto vlakna neporusuji zadna pravidla, v opacnem pripade prosim SZ. Diky.

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vlastně jo 😄 číslo 3. Když už tedy ten dotaz padl. 

https://www.techforum.cz/topic/61004-dostupnost-aplikace-pro-televize/

https://www.techforum.cz/topic/60883-vodafone-tv-na-smart-televizi/

 

Ano, pro Android TV je už těsně před vydáním. 

Vodafone odkoupil UPC a další od LGI v květnu 2018, resp. se na tom dohodli a pak to přezkoumávaly úřady. Myslím, že to byly 2 roky. Takže tu máme 2 roky od sloučení právních subjektů resp. nahrazení jednoho druhým.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik za info ohledne vydani apky pro AndroidTV. Ale tuhle informaci uz jsem zde i jinde v prubehu tech dvou let cetl mnohokrat. Predpokladam, ze administratori tohoto fora asi nemaji a ani nemuzou mit ty spravne informace (pokud vubec nejake). Chtelo by to vyjadreni nekoho kompetentnejsiho, nekoho primo z kuchyne Vodafonu. Co? Chodi sem nekdo takovy? Chapu, ze kdyz se nedari, tak se s tim nikdo nechce moc chlubit...

Tak se tesim na tu tesnost 🙂

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2homberg: Nechci rejpat, ale Vy požadujete kompetentní informace zde a přitom předpokládáte, že se "kompetentní" informace Vám zde nedostane.

Přitom už uběhlo mnoho let od doby, kdy se nepoužívala diakritika v psaném textu, nebo snad příspěvky píšete na nějakém počítači starém přes 30 let?

PS: Jen řečnická otázka, nepožaduji odpověď.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Praha 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Oval: Nějak nemohu pochopit souvislost mezi očekáváním na "kompetentní" informace a používáním diakritiky. Slovo "Přitom", které jste použil obě části vaší zprávy jednoznačně spojuje.
Prosím vysvětlit.

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Oval >  ja ti klidne odpovim, i kdyz si myslim, ze kdyz se trochu zamyslis, tak na to prijdes sam. Diakritiku nepouzivam, protoze proste ji moje klavesnice neobsahuje. Na jakem stroji pisu uz muze byt kazdemu jedno, ze?

Ale to se hodne mylis! Ja kompetentni informace naopak ocekavam! Zde i kdekoliv jinde. Ale bohuzel, jen mlzeni. Uz dlouhe mesice je aplikace tesne pred vydanim, tak nevim, no...

Nez se zacnes hroutit pod tim, ze pouzivam tykani, prezdivkam proste nevykam. Sam ho nevyzaduji, homberg je nesmysl. Navic uz jsem ve veku, kdy je mi fakt jedno, co si o mne kdo mysli.
No a tim jsme mily ovale ukoncili zivot tohoto vlakna. Admin to smaze. Nevadi, zalozim ho znovu a budu do te doby, nez tu ta zpropadena aplikace bude 🙂

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se ptal jednoho z testerů na aplikaci pro tizen před dvěma měsícema a to byl stav takovej, že byl rád, když se moh pokaždý po splnění testovacích procedur vrátit na set-top box 🤔 původně sem chtěl testovat taky, ale když sem to slyšel, radši sem si to rozmyslel 😐 ale to je dva měsíce starý info, tak snad se to aspoň trochu zlepšilo 🤔 je mi úplně jasný, že až to pude do ostrýho provozu, najednou se ukáže celá řada dalších problémů, takže radši ať to vydaj dýl, ale v lepším stavu 🤔

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...