Přejít na obsah

Jak dostat ze stb rozdělený signál video/audio?


Návštěvník bluenite
Přejít na řešení Vyřešil Návštěvník bluenite ,

Doporučené příspěvky

Návštěvník bluenite

no jo, vypadá to tak. Paradox je, že předtím, u předchozího operátora (WIA) jsem měl stejný tarif (20/1,5) a stejně se ztěží dostal na 19mbit. IPTV sledovani.tv.cz šlo přitom bez problémů. Tomu fakt nerozumím, když dráty jsou stejné. Nikdo mi to není schopen u VF vysvětlit, v čem to vězí. Teď je dl "lepší" - 23, ul 1,2. Záleží kde se to ale měří samozřejmě. Uvádím info ze speedtest.net nebo google speedtestu. Praha 8 je problém dlouhodobý, optika není všude, i když je blízko. LTE mi nedoporučil samotný VF...

@Oval: Jaký tedy by měl být, aby to každý pochopil? Potřebuji ze stb z 1hdmi portem dostat video do fhd monitoru a stereo audio do soundbaru. Jak jinak než rozdělením?

Gigový internet může být pouze tam, kde to je technicky možné (=kabel do baráku). Na mé adrese to CETIN fyzicky (přes dalších x subdodatatelů) dělá už druhý rok, teď z nějakého důvodu stojí. Btw papír o "brzkém" připojení optikou mám již rok a kde nic tu nic.

Upraveno uživatelem bluenite
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 2. 2022 v 8:55, bluenite napsal:

díky za nabídku zapůjčení. I případně prodat, kdyby to fungovalo? Na kolik si to nyní ceníte?

Jo, klidně i prodat, nepotřebuji to už. Musel bych dohledat kolik to stálo, abychom se mohli o nějakou cenu opřít, ale to není problém, to už bychom se nějak dohodli.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...