Přejít na obsah

Editace přispěvků zakázána a další novinky?


Ritchy

Doporučené příspěvky

Jsem z toho jelen, nelze citovat, editace mi něšla chvilku po odeslání... ale zkoušel jsem metizím VPN a doplnit svůj příspěvek o zkušenost, už to nešlo, asi to bylo i déle než 15 minut, ale proč právě 15 minut? Začíná to tu být řádně řízeno.

Ano, bude to časovým omezením, tohle mi editova jde obrazek.png.8b4d67ff36ed6f46e21f1d44a12456a3.png

  • 1000 Mb/s
  • -
  • -
  • Vodafone StationDOCSIS 3.1
  • Severočech
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chceš doplnit svůj příspěvek o něco dalšího a ještě za ním není žádná odpověď od někoho jiného, tak stačí napsat další příspěvek a oba se pak spojí do jednoho.

Jinak občas si všímám že někteří uživatelé mají problém s tím že nemůžou editovat svůj příspěvek později, možná by se ten čas mohl prodloužit třeba na jednu hodinu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

důvod úpravy tam mají i moderátoři a nemusí se tam psát nic 😂tomuse máš o příspěvek vejš a čas je tam z toho důvodu, aby nikdo nemoh zpětně celej příspěvek překopat, těch 15 minut je na přečtení a kontrolu chyb víc než dost 🤔

ale jinak máš pravdu, je to cenzura a spiknutí, vodafone ovládne celej svět a zotročí si všechny uživatele fóra 😈

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl, jste normální? Tohle je tu víceméně od přechodu z PHPBB na IPboard fórum ...

Moderace při přerodu z neoficiálního na oficiální fórum doznala jen velmi malých změn. Nejvíce času navíc zabere rozdělování a spojování témat (řekli jsme si, že nechceme témata, které budou uhýbat jiným směrem). Kdybyste si stěžovali na logování, security a GPDR nastavení, které je mnohem přísnější, pak OK, ale tohle? Chlapci, jako vážně?

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda asi je poznat, že nejsem milovníkem Vodafonu a jeho nového ordnungu, ale tohle problém imo není. Umíš si představit, co by udělalo s vláknem, kdyby si každý mohl editovat zpětně co kdy napsal? To vlákno ztratí smysl a bude z toho binec 😊.

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...