Přejít na obsah

Balicek Vodafone Pass for watching TV


Návštěvník Filip

Doporučené příspěvky

Návštěvník Filip

Dobry den, koupil jsem si vodafone balicek pass abych mohl sledovat tv v mobilu. Jelikoz na Váš ch strankach byl seznam podporovanych poskytovatelu tv/aplikaci. Tak ja zajasal a hned si ten Vas balicek aktivoval. Jenze jsem posleze zjistil, ze krome youtubu isou snad vsechny nabizene aplikace placene. Me tohle hodne nastvalo. Meli by jste dle meho u te vasi nabidky vsech moznych poskytovatelu dodat informaci, ze se jedna o sluzby PLACENE! Uvedli jste me v omyl. Muze se mi alespon nekdo z Vodafonu omluvit?

 

S pozdravem Filip Roszka

 

 

Upraveno uživatelem Filip
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že nejsou podporovaní poskytovatelé zadarmo, ale za peníze, to si snad může každý zjistit ještě předtím, než si službu u Vodafone objedná (na webu je uvedený seznam všech podporovaných poskytovatelů). A Vodafone navíc ani nikde netvrdí, že by měli být zadarmo. Takže za co by se měl kdo omlouvat? :P
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Filip

No uzasna odpoved nekoho komu je to naprosto ukradene a jeste s vysmechem snad. Ja bohuzel nejsem moc znaly clovek v tomhle abych vedel jak to chodi. No nic, proste vedet budu vic.

Upraveno uživatelem Filip
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když nevím,jak to chodí,tak před aktivací jakékoliv  služby si zavolám na infolinku postytovatele dané služby a poptám se,co a jak.

Navíc v nejčastějších otázkách ohledě Vf passu je i tato.

Je součástí služby i předplatné?

Předplatné, jako je například u aplikace HBO GO či MusicJetu a dalších aplikací, není součástí Vodafone Passů a je třeba ho uhradit.

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@Filip Hezký večer, Filipe, je mi líto, jestli jste od Vodafone Passů očekával něco jiného, my ale na našem webu uvádíme, že nezahrnují předplatné daných aplikací nebo služeb, pokud nějaké předplatné nabízejí. Píšeme to na https://www.vodafone.cz/vodafone-pass/ i v Centru péče na https://www.vodafone.cz/pece/tarify-sluzby/vodafone-pass/video-pass/.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...