Přejít na obsah

"Optika" na síti Quadruple


Daviddvbc

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

zařizuji internet kamarádovi v Bučovicích.

Při vyhledání jeho adresy na webu Vodafonu, zjistil jsem, že má dostupný gigabit, ovšem ne s klasickými tarify 50 150 300 500 a 1000 (exUPC) ale s tarify 250 500 1000. Byl jsem zmatený. Napadla mne optika od Cetinu, na jejich webu je ale max 20 Mbps. Volal jsem do Vodafonu, co mi na jeho adrese nabídnou. Řekli mi, že se jedná o optiku partnera Quadruple (jedná se o rodinný domek). Nabídli mi na této optice i rychlost 20Mbps.  Nejspíš zvolím 20 od Q, to bude asi lepší než DSL. 

Nevíte někdo něco o této síti? Nic moc jsem se nedočetl. Vede optika ke mě, nebo jen kamsi do rozvaděče? Děkuji za informace, případně zkušenosti.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal CH7465VF, 1x CAM
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to CETIN, je to produkt Vodafonu, který využívá infrastrukturu třetí strany podobně jako v modelu CETIN, akorát  tady je to Quadruple agregujicí nabídky od různých menších ISP.

Ten upload je stejný i u Vodafone Optical, tzn. FTTH na infrastruktuře Vodafonu. 

  • -
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...