Přejít na obsah

Převod z UPC do Vodafone


alnagon

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...

Asi dva měsíce dozadu mi už poněkolikáté přišel email, ze mě budou převádět (předtím pak přišel email, že se akce odkládá). Podle posledního emailu má k převodu dojít v týdnu od 12. do 18. 5.  A o konkrétním dnu mě budou informovat sms. Už to klidně může být třeba dnes, ale žádná sms nedorazila. To to zase odložili nebo má opět Vodafone informovanost na nule?  Nerad bych byl bez internetu zrovna během rozdělané práce. Nejednou jsem zažil, že přišlo info (například že bude plánovaný výpadek) až několik týdnů po akci.

  • -
  • -
  • Klasik
  • Technicolor, 4x CA modul
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už to proběhlo.
Teď ještě najít v samoobsluze, kde sloučím dva zákaznický účty (jsou pod jedním přihlašovacím jménem a heslem, jen to musím pořád přepínat), aby mi chodilo jedno vyúčtování.

Upraveno uživatelem Zlaťák
  • -
  • -
  • Klasik
  • Technicolor, 4x CA modul
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@ZlaťákPěkné odpoledne, v samoobsluze možnost sloučení plátců v případě jednoho zákaznického účtu nenajdete.  Zavolejte nám na linku *77 nebo 800 77 00 77, operátoři se o tuto změnu postarají. Případně nás můžete kontaktovat také přes kontaktní formulář https://tam.je/forum. 

@kautskymTento formulář slouží k převod práv a závazků na jiného uživatele.

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB
  • -
  • VF Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Veronika - Vodafone
Dobrý den,
tak teď jsem z toho jelen.  Všechno je to na mě (stejné přihlašovací údaje, kontakty, rodné číslo,...  Služby vidím všechny najednou (všechny mají stejné číslo zákaznického účtu).
Jen v záložce vyúčtování vidím telefony pod jedním číslem plátce (?)  a internet a kabelovku pod jiným (číslo smlouvy je ještě jiné, než tato čísla, která vidím u vyúčtování). Mám dvě vyúčtování, každé s jiným zúčtovacím obdobím.
Včera jsem vyplnil právě ten formulář "žádost o změnu plátce". Normálně jsem si v roletce vybral to druhé číslo.  Rozhodně nechci převádět svoje práva a závazky na jiného uživatele. Všechno je to psané na mě.  Takže teď se stane teda co?

Na infolinku bych zavolal, ale dovolat se je nadlidský úkol. 


 

Nerad bych přišel o individuální nastavení služeb.

Nerad bych, aby mi někdo omylem odstranil vlastní modem, ca moduly,.... a pak tvrdil, že si je musím jen pronajmout, že už vrátit zpátky nejdou.

  • -
  • -
  • Klasik
  • Technicolor, 4x CA modul
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to popsal tak, že je jsou to 2 platební účty pod jedním člověko-účtem 🙂 

Má to relativně i hlavu, protože lidi můžou mít nastavený trvalák na bývalé UPC a takhle kdyby to sloučili pod jeden platební účet ( stejné VS  jako mobil )  tak to může dělat problémy než si to změní.

 

A jak tu psala Veronika sloučení jedno VS s mobile, přes Vodafone linku a doporučuji tam volat podle doporučení na https://www.vodafone.cz/kontakty/ dole, tj. 12-14 maximálně jsem tam jednou čekal cca 3min. To jsou asi  všichni zákazníci na obědě a na lince je klídek 😄

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Compal black, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Veronika - Vodafone

Milá Veroniko opravdu tam tato moznost zmena platce je sam sem si diky tomu sloucil dva platce do jednoho v samoobsluze , navic tuto informaci vim i jako bývalý zaměstnanec 

@Veronika - Vodafone @Zlaťák tady přikládám screen, je to úplně dole

image.png.06ced70556e30e27669cb6245d3f60e8.pngimage.png.d2bcbd591753085633edffd2ea3ef33d.png

  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...