Přejít na obsah

Převod z UPC do Vodafone


alnagon

Doporučené příspěvky

@Trabi částka v SMS odpovídá? Co takové ty mezipropočty na přeplacené nebo nedoplacené částky kolem migrace? Hlídal jsem dvě přípojky. Kolem migrace v těch různých přeplatcích, převodech a nedoplatcích aby se prase vyznalo. Částky se navíc průběžně měnily ale nakonec před samotným vyúčtováním mi přišly faktury do mailu. Co jsem podle nich zaplatil bylo nakonec v pořádku a nějak si to všechno sedlo. Naštěstí. Po migraci vše pokračuje ve správné výši a v předpokládaných termínech. 

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, tohle je castka za mobilni dve cisla, ne net+TV, ty jdou zvlast inkasem. Je to ta sama castka, kterou jsem platil, je pravda, ze misto 1386 Kc davam rovnou 1400, tak jsem mel preplatky, ale dycky se mi to dalsi mesic srovna, tj., ze me o to, co jsem preplatil snizi castku k placeni. Dneska jsem mel potize s netem, volal sem na infolinku a automat me taky oznamil, ze se blizi datum splatnosti....tak nejak nevim no....muzu jim dokazat, ze jsem to poplatil 🙂

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • VF Station, CA modul
  • Praha-Nusle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem tušil, že telefonát na zákaznickou linku nebude procházka růžovým sadem. Mám na sebe psaný internet u rodičů (smlouva z loňska rovnou na VF) a můj vlastní internet je migrovaný z UPC na VF.

Když jsem zřídil internet rodičům, udělal jsem současně i admin přístup do samoobsluhy a nechal se uvrtat do přihlašování e-mailem a heslem. Po migraci mé linky mi automaticky do samoobsluhy naskočilo i moje číslo plátce.

Ajajaj, teď vyvstal problém, nepoznačil nebo nemohl jsem najít heslo pro ověření čísla plátce (ačkoliv tyto údaje běžně archivuji). A vyvstal druhý problém, pro obě čísla plátce jsem chtěl překlopit platbu na inkaso. Můj internet to vzalo, u druhého mi to napsalo, že účet s inkasem už je použit a pro ověření to po mně chtělo heslo čísla plátce. No orosil jsem se až na (_!_)

Jednak se mi kolem deváté ráno podařilo dovolat na linku asi během pěti minut, po trojím špatně zadaném heslu jsem byl přepojen na operátora, prohodili jsme pár ověřovacích informací a heslo mi přišlo v SMS.

Až mě ta dnešní rychlost a vyřízení požadovku zaskočilo 🙂

 

  • Děkuji 1
  • Haha 1
  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
před 3 hodinami, PetrM napsal:

Buď rád. 😉

To ano. Když vidím příspěvky zde na fóru ohledně přechodu na Vodafone appku, tak je většina negativních, ale žádný software není dokonalý a snad doufejme, že to brzo bude lepší. Ono zase moc pozitivních příspěvků na sociálních sitích ani na diskusních fórech moc nenajdete. 
Z mého pohledu jsem spíš převod chtěl urychlit a to se vlastně možná díky mému příspěvku stalo. Naplánovanou výměnu mam na čtvrtek.  Co mě překvapilo je, že mi operátorka řekla, že když vlastním baby Kaon, tak cena za službu zůstává stejná a že tedy e-mail, který se zmíňoval o navýšení ceny za pronájem zařízení se mě netýká.  Vyměnit pomalý Kaon za novější Vodafone u televize, která nemá CI slot, vnímám jako velkou výhodu zejména kvůli dodatečným aplikacím jako je HBO MAX, Netflix a certifikaci DRM. 

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje zkušenost: i přesto, že od minulého měsíce, od 4.3. jsem oficiálně převeden k Vodafone, dnes, jsem zjistil (potvrdil mi to operátor), že stále ještě nejsem převeden na 100%. Jinými slovy, jsem převeden, ale ne úplně. Takže budu ještě nějaký čas platit dvě rozdílné faktury s rozdílnou dobou splatnosti. No, dokážete si představit, kdybychom byli třeba 50ti milionová země a VF by musel převést třeba i 5x tolik zákazníků? To bych se asi dočkal převodu za 20 let. 

  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...